Програма винагород Fishka та lifecell оголошують партнерство
04.07.2018

Програма винагород Fishka та lifecell оголошують партнерство

Відтепер накопичувати і списувати бали Fishka можна на мобільний зв’язок та Інтернет від lifecell. Найбільша українська коаліційна програма лояльності Fishka та діджитал-оператор lifecell оголошують про старт партнерства та пропонують своїм клієнтам отримувати бонуси ще й за користування найпопулярнішими тарифними планами.

Починаючи з 19 червня, учасники програми Fishka, котрі є абонентами lifecell (тарифні плани «Абсолютна Свобода», «Platinum», «Лайфхак» та «Premium»), будуть щомісячно отримувати балами 5% від суми своїх телефонних витрат. Накопичені бали можна буде використати як на знижки в партнерській мережі Fishka або винагороди з каталогу, так і на електронні ваучери поповнення мобільного рахунку різних номіналів. Списати бали на ваучери можна на сайті myfishka.com в розділі каталог винагород, а також незабаром на сайті lifecell.ua.

«Сучасна активна та прогресивна людина вже не може уявити свого повсякденного життя без смартфона, — коментує Ольга Семчук, керівник програми лояльності Fishka. — Усвідомлюючи незамінність цього гаджету, ми з радістю починаємо співпрацю з лідером нового покоління Інтернету, діджитал-оператором lifecell, та робимо щоденне спілкування не лише зручним, а й вигідним».

«Для абонентів, які користуються програмою Fishka, і вказали свій номер lifecell як основний, при цьому номер є діючим і обслуговується за одним з чотирьох вказаних тарифних планів – послуга повернення коштів за щомісячні мобільні витрати буде підключена автоматично. Нарахування балів за попередній місяць буде здійснюватися в перші десять днів наступного місяця. Наприклад, за липень бали будуть нараховуватись в період з 1 по 10 серпня, і так щомісяця», – пояснив директор з продажів та відносин з клієнтами lifecell Артур Аревшатян.

Якщо ж картка Fishka зареєстрована на інший номер, учасник Fishka, який є абонентом lifecell, може змінити його в налаштуваннях в особистому кабінеті користувача. Стати учасником програми винагород чи отримати детальну інформацію про всі її переваги, можливості й актуальні пропозиції можна тут

Поділитись