Пухкі та ситні панкейки – ще один оригінальний сніданок на «ОККО»
01.03.2017

Пухкі та ситні панкейки – ще один оригінальний сніданок на «ОККО»

Мережа «ОККО» продовжує розширювати асортимент сніданкових пропозицій на своїх АЗК. До граноли та вівсянки, які вже встигли здобути прихильність ранкових гостей мережі смачних заправок, тепер додалися й солодкі панкейки. Сьогодні їх залюбки готують вже більш як на 100 АЗК по всій Україні.

Панкейки – популярний в багатьох країнах світу сніданок. Це порція з трьох пухких та ситних млинців, які подаються в гарячому вигляді, посипані цукровою пудрою та политі карамельним чи вишневим топінгом. Разом із фірмовою кавою на «ОККО» – ідеальний варіант для смачного початку дня із задоволенням.

Для зручності гостей на «ОККО» панкейки подають у спеціальних контейнерах з алюмінієвої фольги з кришечкою. Також у комплект входять і прибори: виделка та ніж. Тож смачною новинкою можна насолодитися як у самому кафе на АЗК, так і взяти із собою в дорогу чи в офіс. В мережі «ОККО» вирішили не обмежувати час пропозиції лише ранком, тож якщо вдень, ввечері чи вночі водій захоче підкріпитися панкейками – без проблем – смачні млинці тут приготують в будь-який час доби.

Поділитись