Pulls Diesel АРКТИКА – нове пальне від мережі АЗК «ОККО»
10.12.2010

Pulls Diesel АРКТИКА – нове пальне від мережі АЗК «ОККО»

Мережа АЗК «ОККО» вивела у продаж новий вид зимового дизельного пального Pulls Diesel АРКТИКА, яке призначене для використання в умовах арктичного клімату. Це пальне додає більшої потужності двигуну та дбайливо ставиться до авто і довкілля.

Pulls Diesel АРКТИКА характеризується:

- покращеними зимовими характеристиками, тобто, належить до класу 1 та призначене для експлуатації в умовах арктичного клімату при температурі до -26 °C;

- підвищеним цетановим числом (55), що у поєднанні з миючими та захисними властивостями полегшує холодний старт, знижує рівень шуму, підвищує ККД двигуна, а відтак економить пальне;

- мінімальним вмістом сірки (10 мг/кг), що сприяє повнішому згоранню пального, зниженню викидів вихлопних газів.

Таким чином, мережа «ОККО» пропонує своїм споживачам зимовий дизель двох видів – Pulls Diesel АРКТИКА (для експлуатації при температурі до -26 °C) та Зимовий Дизель ЄВРО (для експлуатації при температурі до -20 °C).

Ще однією важливою властивість Pulls Diesel АРКТИКА є піногасіння, що впливає на швидкість та безпечність заправляння авто, завдяки чому можна повністю заповнити бак автомобіля.

Клієнти, які мають карту FISHKA, отримують за Pulls Diesel АРКТИКА подвійні бали.

Окрім того, з 10 грудня 2010 року до 31 січня 2011 року в мережі АЗК «ОККО» проходять акції «Заправляй Pulls Diesel АРКТИКА – вигравай планшетний комп’ютер iPad*» та «Заправляй Зимовий Дизель ЄВРО – вигравай медіаплеєр iPod Touch**» . Щоб отримати шанс на виграш планшетного комп’ютера, потрібно назбирати 2000 балів за пальне Pulls Diesel АРКТИКА, а щоб отримати шанс на виграш медіаплеєра – 1000 балів за пальне Зимовий Дизель ЄВРО. Більше балів більше шансів на виграш.

 


Pulls Diesel АРКТИКА – клас 1 – для експлуатації в умовах арктичного клімату при температурі до -26 °C; відповідає вимогам стандартів якості ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості», EN 590 та екологічному ЄВРО 5; сірки не більше 10 мг/кг;

Зимовий Дизель ЄВРО марки F – для експлуатації в умовах помірного клімату при температурі до -20 °C; відповідає стандартам якості ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості», EN 590 та екологічним ЄВРО 4 та ЄВРО 5; Вид І - сірки не більше 10 мг/кг; вид ІІ - сірки не більше 50 мг/кг.

*айпад. Під акційною винагородою вважається можливість придбати планшетний комп’ютер за акційною ціною 0,01 грн.
**айпод тач. Під акційною винагородою вважається можливість придбати медіаплеєр за акційною ціною 0,01 грн.
Офіційні умови та результати акцій можна буде дізнатись на на сайтах www.okko.ua та www.myfishka.com , за телефоном гарячої лінії FISHKA 0 800 505 118 або ОККО 0 800 501 101.

Поділитись