Pulls Diesel Арктика вже на ОККО
14.12.2018

Pulls Diesel Арктика вже на ОККО

З грудня на 260 АЗК мережі ОККО в усіх регіонах країни водії можуть заправити свої авто дизельним пальним Pulls Diesel Арктика, яке не замерзає при температурі до -40°С. Більше того, мийні й захисні компоненти, що є у складі Pulls Diesel Арктика, допомагають очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень, збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна.

Для авто з дизельними двигунами перехід на якісне зимове пальне є необхідною умовою експлуатації. Це дозволить уникнути проблеми парафінізації нафтопродукту в паливній системі при низьких температурах.

«Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти почували себе впевнено та комфортно за кермом за будь-яких погодних умов. Саме тому, щороку, починаючи з грудня, наша мережа забезпечує водіїв зимовими видами пального, включно автомобільним газом та бензинами»,розповідає директор департаменту маркетингу мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Нагадаємо, що зимовий бензин характеризується вищою повнотою згоряння та вищим тиском насичених парів. Це полегшує холодний старт автомобіля, покращує його маневреність та забезпечує стабільну роботу двигуна. Легшому запуску авто сприяє й використання водіями зимового газу, який має відповідний компонентний склад. Зокрема, у співвідношенні між основними компонентами цього пального, частка пропану взимку має бути більшою за частку бутану.

Поділитись