Pulls Diesel – дизельне пальне нового покоління від мережі «ОККО»
05.11.2010

Pulls Diesel – дизельне пальне нового покоління від мережі «ОККО»

Мережа АЗК «ОККО» вивела на ринок нове брендоване пальне – Pulls Diesel. Вивід нового пального на ринок розпочався із АЗК Львова. До кінця листопада Pulls Diesel буде реалізовуватись на п’ятдесяти АЗК «ОККО» по всій Україні.

Pulls Diesel – це високоякісне дизельне пальне, створене за унікальною технологією покращення властивостей базового пального. Базовим пальним є дизель підвищеної якості, що виробляється на нафтопереробних заводах Литви («ORLEN Lietuva», колишній «Mazeikiu Nafta») та Білорусі («Mozyr Oil Refinery» та «Naftan») і відповідає стандартам ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості», EN 590:2004, екологічному ЄВРО 5. Дизельне пальне Pulls Diesel забезпечує додаткову потужність та економічність двигуна.

Окрім того, в мережі «ОККО» на усіх комплексах продовжується реалізація пального ДП Євро (ДСТУ 4840:2007. Паливо дизельне підвищеної якості).

Pulls Diesel характеризується підвищеним цетановим числом, яке становить гарантовано не менше 55, що у поєднанні з миючими та захисними властивостями полегшує холодний старт, зменшує шум та, як наслідок, дає економію пального. Крім того, Pulls Diesel характеризується мінімальним вмістом сірки 0,001% (10 ppm), що сприяє повнішому згоранню пального, зниженню викидів вихлопних газів, захисту деталей від зносу.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті www.okko.ua
Поділитись