"Концерн Галнафтогаз" і український Strongman Василь Вірастюк підписали контракт про співпрацю
04.07.2006

"Концерн Галнафтогаз" і український Strongman Василь Вірастюк підписали контракт про співпрацю

Історія  співпраці найсильнішої людини України, чемпіона світу Василя Вірастюка та мережі АЗС «ОККО» почалася ще у 2000 році, коли Вірастюк переїхав з Івано-Франківська до Львова і влаштувався на роботу в Галнафтогаз. Починаючи з 2003 року, компанія виступала організатором та спонсором цілого ряду Богатирських змагань та показових виступів Василя Вірастюка, а з 2004 року мережа АЗС «ОККО» стала співорганізатором турнірів на призи Василя Вірастюка, метою яких є популяризація цього виду спорту та пошук нових атлетів. У травні 2006 року «Концерн Галнафтогаз» підписав з українським богатирем річний контракт.
«Сьогодні в нашій федерації, – говорить Василь Вірастюк, – є  ситуація, коли ми маємо сильний склад основної збірної. Два рази підряд (2003 і 2004рр)  наша команда здобувала титул «Найсильніша нація планети». У 2005 році ми уступили першість литовцям і зайняли друге місце. Щоб повернути собі цей престижний титул ми мусимо активно працювати, тренуватися, шукати нових атлетів. За попередні три роки ми разом з мережею АЗС «ОККО» провели близько 10 таких турнірів і знайшли кількох перспективних атлетів. Ми маємо дуже швидко поповнити лаву запасних якщо хочемо залишатись у спортивній еліті світу».
В травні мережа АЗС «ОККО» провела богатирські турніри на приз Василя Вірастюка в Харкові та Кіровограді. В червні аналогічний турнір було проведено в Івано-Франківську.
«Ми вже кілька років співпрацювали з Василем Вірастюком у промоції нашої мережі на локальних ринках, – говорить Дмитро Герасімов, комерційний директор «Концерну Галнафтогаз». – Образ Вірастюка повністю співпадає з тими цінностями, які несе і розвиває наша компанія. Василь Вірастюк це людина, яка цілеспрямовано, наполегливо і якісно творить себе і як спортсмена, і як загалом образ. Тому ми без вагань пішли на таку співпрацю.»

Василь Вірастюк www.bogatyr.com.ua «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005), чемпіон світу і володар титулу «Найсильніша людина світу» (2004 р), член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» 2003 і 2004 рр, Заслужений Майстер спорту України.

ВАТ “Концерн Галнафтогаз” http://www.galnaftogas.com  Входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 140 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить понад 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві.

Поділитись