"ОККО" приносить в Луцьк нові стандарти
06.07.2007

"ОККО" приносить в Луцьк нові стандарти

За останніх десять днів мережа АЗС "ОККО" двічі голосно заявила про себе в Луцьку: 24 червня тут відбувся Богатирський турнір на призи найсильнішої людини України - Василя Вірастюка. Організатором турніру виступала мережа АЗС "ОККО", а 4 липня в Луцьку на вулиці Конякіна відкрився перший на Волині автозаправний комплекс "ОККО".

Нині мережа "ОККО" окрім довгорічної співпраці з Василем Вірастюком відома в Україні насамперед якісним обслуговуванням, кількістю додаткових сервісів на АЗС та якісним бензином. Щодо пального, на АЗК "ОККО" бензини і дизель - переважно імпортного виробнитцва - Литва та Румунія, що відповідають стандартам Євро-3 та Євро-4.

"На наших АЗК "ОККО" ми торгуємо найякіснішим пальним, яке є тепер в Україні, - говорить представник мережі у Волинській області Андрій Зволінський. - Концепція "ОККО" базується на пріоритеті сервісу. Наші заправки - це АЗК, автозаправні комплекси, аналогічні до західноєвропейських так званих сервіс-станцій (англ. - service station). Це означає, що нарівні з продажем пального на наших АЗК є багато додаткових послуг та сервісів. Клієнтами станцій є насамперед водій автомобіля та його пасажири: члени сім'ї, друзі".

"ОККО" на Конякіна крім традиційного сервісу (підкачка коліс, долив води) має великий магазин із залом на 100 м. кв. та міні-кафе. До речі, міні-кафе - це теж особлива ознака АЗК "ОККО", де завжди можна посмакувати смачною випічкою і кавою.

Поділитись