Ралі «Galychyna 2007» - свято для львівських вболівальників
13.08.2007

Ралі «Galychyna 2007» - свято для львівських вболівальників

Львів віддавна вважався не лише «західною столицею», а й серйозним осередком українського автомобільного спорту. Саме у Львові тривалий час знаходився офіс Автомобільної Федерації України. Тому й не дивно, що один з етапів - четвертий - Чемпіонату України з ралі проходив саме в Галичині.
Однак, «фосфорна аварія», що трапилась напередодні поблизу Львова, ледь не поставила під загрозу проведення змагань. І хоча організатори висловили повну готовність провести ралі у заплановані терміни (20-22 липня), все ж «ралійна спільнота» вирішила перенести змагання. Проведення ралі «Galychyna 2007» було відтерміноване на два тижні і відбулося 3-5 серпня 2007 року.
 
До участі у змаганні зголосилося  26 екіпажів, серед яких як імениті чемпіони, так і зовсім молоді спортмени. Вони в повній мірі продемонстрували шанувальникам цього виду спорту свою водійську майстерність, долаючи складні круті поворорти, трампліни  і  вузькі ділянки траси. Цьогорічний етап Ралі Галіція вперше включав спеціальну трасу, що проходила в місті. Це була виняткова можливість для глядачів безпосередньо спостерігати за перебігом змагань. Сихівський міст став справжднім випробуванням на майстерність керування автомобілем і в першу чергу на вправність штурмана правильно проїхати трасу і не помилитися з поворотами. За результатами трьохденних змагань було визначено переможців етапу, а також переможців у командному та абсолютному заліку Чемпіонату. Кожен учасник змагання та преможці отримали подарунки від мережі АЗС «ОККО». І команда «ОККО» у складі наших маркетологів  також була відзначена за свою роботу - Кубком за надійне партнерство  від організаторів ралі.
 
Підтримка найрізноманітніших спортивних змагань для нашої мережі АЗС вже стала доброю традицією. Тому ми не могли оминути увагою «профільний»  для нас  вид спорту - автомобільний. Адже тут для демонстрації майстерності водія і можливостей автомобіля потрібне виключно якісне пальне. Слідкуючи за динамікою розвитку професійного авто-мотоспорту, ми зауважуємо все більший інтерес громадськості до цього виду змагань. Водночас і самі заходи вже проводяться на високому організаційному рівні. В таких умовах мережа АЗК «ОККО» цього року виступила паливним партнером вже шести різних автомобільних змагань. Серед них: велике жіноче ралі (м.Київ, 8 березня), трофі-експедиція «Львів-Памір 2007: дорогами українців» (19 травня - 10 червня), третій етап Кубку України з автослалому, автотюнингу та автозвуку (м.Тернопіль, 9 червня), професійний BMW-автослалом (м.Харків, 23 червня) та два етапи Чемпіонату України з ралі («Трембіта-ралі 2007» та «Ралі Галіція 2007»).
Поділитись