Райффайзен Банк Аваль та "Концерн Галнафтогаз" підписали кредитну угоду на 50 млн. доларів США
21.05.2007

Райффайзен Банк Аваль та "Концерн Галнафтогаз" підписали кредитну угоду на 50 млн. доларів США

Райффайзен Банк Аваль та ВАТ "Концерн Галнафтогаз" підписали сьогодні у Львові кредитну угоди про надання кредиту в розмірі 50 млн. доларів США. Позика надається терміном на 7 років, розмір процентної ставки не розголошується.

"Це перша наша така велика кредитна угода з українським банком, - зазначив під час церемонії підписання Юрій Кучабський, генеральний директор "Концерну Галнафтогаз". - Наша співпраця з Райффайзен Банком Аваль триває вже понад 7 років, і ми вдячні, що сьогодні саме він знову нас підтримав".

Кредитні кошти будуть спрямовані на розвиток мережі ОККО в Україні, зокрема в Центральній та Східній: будівництво та придбання нових АЗС, реконструкцію існуючих АЗС із приведенням їх до стандарту ОККО.

З боку "Концерну Галнафтогаз" угоду підписав генеральний директор компанії Юрій Кучабський, з боку Райффайзен Банку Аваль - заступник голови правління Артур Іліяв та директор Львівської обласної дирекції Сергій Бойко. На церемонії підписання угоди були присутні представники влади, НБУ, промислових компаній області.

При підготовці кредитної угоди до підписання консультаційну підтримку забезпечували фахівці Універсальної Інвестиційної Групи (УІГ).

"Ще кілька років тому обсяг кредитів, наданих усіма банківськими установами Львівщини сягав заледве 50 млн. гривень, сьогодні ж ми є свідками направду історичної події, коли лише сума однієї кредитної угоди складає 50 млн. доларів США", - прокоментував подію начальник головного управління економіки Львівської обласної державної адміністрації Микола Польовий.

ВАТ "Концерн Галнафтогаз" (www.galnaftogas.com) входить до холдингу "Універсальна інвестиційна група". Належить до найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК "ОККО", що складається зі 175 сучасних комплексів. Загалом "Концерну Галнафтогаз" належить 216 АЗС і 15 нафтобаз. АЗС Компанії розташовані у 17 областях України, а також в Києві. Консолідований чистий прибуток "Концерну Галнафтогаз" за 2006 рік за національними стандартами фінансової звітності (УСБО) становить 35,2 млн.
грн.; EBITDA в 2006 році склала 134,0 млн. грн.

"Райффайзен Банк Аваль" (www.aval.ua) зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року - Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль"). Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської холдингової групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ (станом на 1 січня 2007 року група володіла 95,73 проц. акцій банку).

Райффайзен Банк Аваль продовжує займати лідируючу позицію за розміром активів серед українських банків. Послугами банку на початок 2007 року користувалися 3,9 млн. приватних клієнтів та понад 240 тис. юридичних осіб.

Надання послуг корпоративним клієнтам є одним з пріоритетних напрямків діяльності Райффайзен Банку Аваль. На кінець минулого року банк обслуговував близько 17% усіх представників великого бізнесу України.

Входження банку в групу Райффайзен Інтернаціональ додало йому низку переваг, у тому числі й в напрямку обслуговування корпоративних клієнтів. Серед них - доступ до дешевших ресурсів на міжнародному ринку, запровадження європейських технологій роботи з корпоративними клієнтами, обмін досвідом та ноу-хау з європейськими банками і фінансовими установами, що входять в групу Райффайзен Інтернаціональ. За підсумками 2006 року кредитний портфель корпоративним клієнтам банку зріс на 38% до 11,2 млрд.
грн.

Поділитись