Ресторан Meiwei мережі «ОККО» запустив власну безкоштовну доставку
29.12.2016

Ресторан Meiwei мережі «ОККО» запустив власну безкоштовну доставку

Ресторан паназійської кухні Meiwei мережі смачних заправок «ОККО» запустив власну безкоштовну службу доставки страв. Тепер кухню Азії можна спробувати не тільки на столичному комплексі нового формату, розташованому на вул. Новокостянтинівській, 4а, а й замовити додому чи в офіс. Зараз послуга доступна для жителів районів Оболонь і Поділ.

Локшина удон з яловичиною або рис з морепродуктами, суп том ям з креветкою або рамен з качкою, спрінг-роли з грибами або баоцзи зі свининою BBQ – смачні та завжди свіжі страви з Meiwei доступні для замовлення з 10:00 до 00:00. Оформити заявку можна як через сайт www.meiwei.com.ua, так і за телефоном 0 800 301 303. Приємним моментом стане також час доставки – з моменту оформлення замовлення до його отримання пройде не більше 45 хвилин. При цьому кур'єри заздалегідь попереджають про свій приїзд, щоб клієнт міг використовувати час очікування з користю.

«Рівно рік минув з моменту відкриття смартфуда Meiwei на Подолі. З тих пір ми все частіше помічали, що гості приїжджають не просто на «ОККО», щоб заправити автомобіль, випити улюбленої кави і смачно перекусити, але також багато з них спеціально планують свій маршрут на роботу або додому через наш ресторан, або ж взагалі просто приходять на ланчі з довколишніх офісів. Але не завжди клієнти мають можливість викроїти час для заїзду на заправку, – коментує Андрій Янчук, керівник ресторанного напрямку мережі АЗК «ОККО». – Розуміючи це, ми вирішили піти назустріч і запропонувати безкоштовну доставку улюблених паназійських страв в ближні райони. З моменту запуску сервісу пройшов всього тиждень, але з кожним днем ​​все більше клієнтів починають ним користуватися, адже попередньо вони вже відвідували наш ресторан на заправці, оцінивши якість приготування страв та рівень обслуговування».

Нагадаємо, що Meiwei, котрий відкрився в грудні 2015 року, став 41-м рестораном мережі смачних заправок «ОККО», в яку на сьогоднішній день входять ще 32 заклади A la minute і 8 італійських ресторанів Pasta Mia. Всі ресторани зручно розташовані на потокових трасах по всій Україні, працюють без вихідних в режимі 24/7.

Поділитись