Ресторанів та «Hot cafe» стало ще більше
10.10.2012

Ресторанів та «Hot cafe» стало ще більше

Протягом серпня-жовтня серед досягнень компанії «Террін» ціла низка нових закладів, що вже успішно функціонують. Зокрема, у серпні для відвідувачів свої двері гостинно відкрив новий заклад мережі «Hot cafe», що розмістився у Львові в офісній будівлі за адресою вул. Героїв УПА, 72. Це перший міський кафе-магазин, реалізований компанією. Згодом, у жовтні, кафе-магазин такого ж формату почав роботу у Івано-Франківську, в приміщенні ТЦ «Велес».

З вересня нові «Hot cafe» на АЗК «ОККО» пригощають Гостей кавою, хот-догами та випічкою на Закарпатті, в м. Чоп та м. Мукачеве. А з перших днів жовтня ще й на Вінничині, у с. Писарівка.

Гостинно запрошують водіїв та автомандрівників і нові ресторани, відкриті у жовтні. У Житомирській області - «А la minute», що розташований на виїзді з Житомира у напрямку Вінниці, а на Харківщині в с. Мала Рогань – «Pasta Mia».

Команда компанії «Террін» не зупинятиметься на цих досягненнях, і вже активно готується до відкриття інших нових закладів, адже працює для того, щоб забезпечити якісне харчування і найкращий відпочинок у дорозі.

Поділитись