Рівненський досвід соціальної відповідальності захопив львів'ян
18.04.2006

Рівненський досвід соціальної відповідальності захопив львів'ян

Форум соціальної корпоративної відповідальності, організований Фондом "Екологія Право Людина" за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких, що відбувся 14 квітня у Львові, викликав зацікавлення львівських бізнесменів до співпраці з доброчинними організаціями, котрі реалізують суспільно важливі соціальні й екологічні проекти.
 
Ознайомившись із 6-ма шляхами творення добра, визначених всесвітньо відомим "гуру" маркетингу Філіпа Котлера, учасники форуму затамувавши подих слухали, ілюстровану прикладами, доповідь представника Фундації Острозьких із м.Рівного Руслана Краплича, котрий розповів про досвід рівненських бізнесменів у доброчинній та спонсорській діяльності, а також представив свою нову книгу "Корпоративна соціальна відповідальність українського бізнесу".

Про свій досвід участі та організації доброчинних акцій та спонсорських кампаній розповіли представники компанії UMC, "Західтрансгаз" і мережі автозаправок "ОККО", газети "Афіша-Львів" і Мальтійська служба допомоги. 

Зворушливою та захоплюючою була доповідь директорки рекламної газети "Афіша-Рівне" Світлани Забавської, котра розповіла про щойно проведену, спільно з Фундацією Острозьких у Рівному, доброчинну кампанію на честь Дня народження видання "4 кроки добра".

У багатьох учасниць бізнес-форуму зволожувалися очі, коли вони переглядали слайди із знедоленими людьми, в яких прокидалася надія та радість від несподівано отриманої і такої важливої для них допомоги.

Високу оцінку першому форуму соціальної корпоративної відповідальності, що поводиться за межами столичного Києва, висловили не лише присутні львівські та рівненські бізнесмени і журналісти, а й представник Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Гліб Ясницький, який повідомив, що протягом квітня-травня 2006 року у Києві та Харкові буде проведено подібні заходи для представників бізнесу, щоб залучити бізнесменів до участі у вирішенні проблеми працевлаштування сиріт, які закінчують та закінчили професійно-технічні училища.

Поділитись