Рівняни отримали ще один подарунок до Дня незалежності
01.09.2006

Рівняни отримали ще один подарунок до Дня незалежності

23-го серпня по вулиці Київській, 84 відбулося урочисте відкриття нової автозаправної станції “ОККО”. Ця новобудова є найбільшою і найсучаснішою АЗС у нашому місті і вона, без сумніву, стане окрасою Рівного. Це вже п'ята АЗС «ОККО» у Рівному та сьома в нашій області. З огляду на маштаб об’єкту і його важливість для міста, реконструкція АЗС відбувалася під патронатом місього голови Віктора Чайки і відкриття цього нового автозаправного комплексу приурочене до 15-ї річниці незалежності України.
Нова станція міського типу розташована поблизу об'їзної траси і обслуговуватиме міські авто, а також транспортний потік, що рухається з центру Рівного у напрямку Київської траси. До послуг автомобілістів на новій АЗС – бензини усіх марок, зокрема високооктанові 95-супер та 98-й бензин, а також дизельне пальне. Кількість паливороздавальних колонок  дозволить одночасно обслуговувати  до 10 автомобілів.
На щойно відкритій заправці автомобілісти можуть отримати безкоштовні послуги по доливу води, підкачці коліс. У магазині, який вже став обов'язковим елементом АЗС «ОККО», відвідувачі знайдуть усі необхідні продукти, промислові та інші товари, необхідні як автомобілістам, так і їхнім авто.
Навколо новозбудованої АЗС проведено також оздоблювальні роботи, прилеглі території прикрашено зеленими насадженнями – деревами та травами. Як і усі інші АЗС «ОККО», нова заправка відповідає усім екологічним вимогам, тобто обладнана приладами, що не допускають забруднення навколишнього середовища.
«Ми вже ведемо підготовчі роботи по будівництву ще декількох АЗС «ОККО» у нашій області – говорить директор ДП «Рівненафтопродукт» ВАТ «Концерн Галнафтогаз» Василь Стефанюк – У наших подальших планах будівництво та відкриття нових заправних станцій «ОККО» у Кузнецовську, Дубно, Острозі та Сарнах».
Є ще одна новинка, яку своєю появою принесла ця АЗС – перша у Рівному портальна мийка автомобілів. За останні роки в українських містах-мільйонниках побільшало пунктів миття автотранспорту, обладнаних професійною технікою. Вони суттєво заощаджують час водіїв – процедура миття у порталі триває 7-12 хвилин (для порівняння на ручній мийці для цього потрібно щонайменше півгодини), гарантують високу якість догляду за авто і заощаджують кошти клієнтів (в мережі АЗС «ОККО» вартість різних програм миття коливається від 16 до 26 гривень). Тепер така мийка з'явиться і у нашому місті.
До речі, у вересні на чотирьох АЗС «ОККО» (у Рівному по вул. Дубенській, Гагаріна, Шухевича та у с.Біла Криниця по вул. Рівненській) відкриються міні-кафе. Заклади швидкої їжі при АЗС «ОККО» мають власний, особливий формат. Як стверджують у Концерні Галнафтогаз, великі кафе користуються попитом переважно на трасових АЗС, де подорожуючі і відпочинуть, і пообідають на заправці. Люди ж у місті мають значно менше часу, тому жвавіше купують супутні товари і «швидку їжу», яку можна взяти з собою у машину і поїхати далі. Тому до міських автозаправних станцій більше пасує формат «бутербродної». Мережа АЗК «ОККО» невдовзі пропонуватиме своїм клієнтам  смачну випічку.  То ж, смачного! А ще, насолоджуйтесь красою, зручністю, якістю та сервісом на новій автозаправній станції Рівного.
Поділитись