Різдвяна кава на «ОККО» надихає на добрі справи
01.12.2016

Різдвяна кава на «ОККО» надихає на добрі справи

Із настанням зими, коли все навколо нагадує про різдвяні й новорічні свята, діти в усьому світі з нетерпінням очікують на дива. Та особливо відчуття казки хочеться подарувати тим, хто цього найбільше потребує. Мережа АЗК «ОККО» та благодійний фонд «Таблеточки» вирішили, що дитячі мрії жити, бути здоровими і щасливими здійсняться швидше, якщо кожен із нас зробить просту звичну справу. Для цього досить долучитися до спільної благодійної акції «Різдвяна кава – твоя добра справа», яка триватиме з 1 по 31 грудня в мережі АЗК «ОККО». Зібрані під час акції кошти будуть направлені на придбання медикаментів підопічним фонду, що лікуються у дитячих онкоцентрах країни.

За умовами акції добру справу може зробити кожен клієнт «ОККО», просто придбавши протягом грудня будь-який гарячий напій з 6:00 до 11:00 ранку на одному із 400 АЗК мережі. 1 гривня від вартості кожного напою буде перерахована до благодійного фонду «Таблеточки», який опікується онкохворими дітками. А якщо гість «ОККО» при цьому ще й розрахується карткою Mastercard, то сума відрахувань зросте до 2 гривень. Так, насолоджуючись улюбленою кавою чи ароматним чаєм, можна подарувати маленьким діткам часточку тепла та віри у світле майбутнє.

Усі зібрані кошти підуть на закупівлю лікарського препарату «Ванкоміцин» – сильного антибіотику, який потрібен приблизно 30% онкохворих дітей в Україні. Це достатньо коштовні ліки, які закуповуються за кордоном і придбання яких держава не компенсує. Сьогодні близько 700 дітей в Україні вживають цей препарат і приблизно половина з них звертається за допомогою до благодійного фонду «Таблеточки». Ініціатори акції «Різдвяна кава – твоя добра справа» сподіваються, що завдяки небайдужості українців упродовж грудня вдасться зібрати суму, достатню для того, щоб закупити запас «Ванкоміцину» для цих діток на весь наступний рік. 

«У розвинених країнах від онкологічних захворювань видужують понад 80% дітей, тоді як в Україні – лише 50%. Основна причина – відсутність необхідних дітям медикаментів в лікарні тут і зараз. Батьки і благодійники вимушені власними силами терміново шукати ліки, втрачаючи дорогоцінний час. Завдяки допомозі нашого партнера ми зможемо забезпечити дітям постійну наявність потрібного антибіотику, а значить збільшимо їх шанси на одужання», – розповідає співзасновниця фонду «Таблеточки» Ірина Литовченко.

Мережа «ОККО» уже неодноразово долучалася до акцій, які організовує БФ «Таблеточки», розуміючи, що кожна гривня допомоги – це додатковий шанс дитини на одужання. Зокрема, компанія підтримала такі ініціативи, як Міжнародний день онкохворої дитини та благодійний флешмоб «День лимонаду», віддаючи до фонду частину виторгу від кави та освіжаючих напоїв. У червні в компанії відбувся благодійний ярмарок, на якому продавалися солодощі, художні вироби, зроблені працівниками «ОККО» власноруч, а також сувенірна продукція від «Таблеточок». Увесь виторг теж було передано на допомогу онкохворим дітям. Зараз на АЗК «ОККО» продається книга Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» – від продажу кожного екземпляру якої 5 гривень перераховується фондові «Таблеточки».

«Співпрацюючи з фондом «Таблеточки» у справі опіки над онкохворими дітьми, ми орієнтуємося не тільки на фінансовий, а й на емоційний результат. Нам важливо, щоб у цей передсвятковий час якнайбільше людей відчули себе благодійниками, зробивши свій внесок у велику, важливу, добру справу, – коментує керівник відділу комунікацій мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов. – Ми комунікуємо і з нашими працівниками, і з гостями наших заправок про те, що, можливо, зовсім поруч є діти, які зараз борються за своє здоров’я і для яких надзвичайно важлива підтримка і допомога. Небайдужість і співпереживання є не менш потрібними для них, ніж сума зібраних коштів».

Довідка:

«Концерн Галнафтогаз» є оператором мережі АЗК «ОККО» – однієї з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 41 ресторан, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 11 нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. На 13 київських АЗК та ще 3 установах за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.

Благодійний фонд «Таблеточки» – найбільший незалежний український благодійний фонд, який захищає інтереси дітей із онкозахворюваннями. З 2011 року понад 6000 дітей отримали допомогу фонду на суму близько 65 млн грн. Фонд надає дітям матеріальну, паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває волонтерський і донорський рух в Україні.

MasterCard (NYSE: MA) – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за MasterCard у соціальній мережі Твіттер @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Поділитись