Road Movie Festival 2013 - збираємо смачні миті Твоєї подорожі!
17.06.2013

Road Movie Festival 2013 - збираємо смачні миті Твоєї подорожі!

Спеціально для тих, хто жадає пригод, кому не терпиться вирушити у подорож, мережа ресторанів для відпочинку у дорозі A la minute та Pasta Mia спільно з AutoTravel.ua оголошують про початок першого в Україні конкурсу мандрівного кіно Road Movie Festival 2013.

Road Movie Festival 2013 - це не лише можливість добре провести час, дізнатися багато цікавого про міста України, але й нагода виграти головний приз конкурсу - камеру GoPro, яка стане невід’ємною частиною ваших захоплюючих подорожей, трюків, стрибків та інших екшн-дій.

Учасником стати дуже просто. Для цього потрібно зареєструватися на сайті AutoTravel.ua, створити відео/мультимедіа ролик про власну мандрівку, так зване роуд-муві, додати це відео на сторінці конкурсу, а також стати прихильником сторінки А la minute у facebook. За умовами конкурсу у відео має бути присутнє згадування про заклади мережі А la minute або Pasta Mia, наприклад, інтер’єр, екстер’єр, посуд, їжа, згадка у розмові героїв, поява у кадрі логотипу тощо.

Конкурс стартував 12 червня і триватиме до 10 вересня 2013 року та проходитиме у два етапи.

Перший етап завершиться 20 серпня. У результаті буде відомо ім’я 10 претендентів на перемогу у двох номінаціях: Переможець конкурсу Road Movie Festival (який обиратиметься журі конкурсу) та Переможець глядацьких симпатій конкурсу Road Movie Festіval (якого обиратимуть користувачі сайту і який набере найбільшу кількість вподобань у соціальних мережах).

В кінці другого етапу, а саме 10 вересня, будуть оголошені переможці у двох номінаціях, які й стануть власниками камер GoPro.

Перші 30 учасників, які завантажать своє відео, гарантовано отримають у подарунок термочашки від A la minute та Pasta mia.

Отож, не проґавте можливість помандрувати із насолодою та показати всім як саме потрібно відпочивати у дорозі!

Журі конкурсу:

- Сергій Нєрєтін - кінознавець, телепродюсер, журналіст і режисер.

- Олексій Мочанов – автогонщик, теле та радіо ведучий.

- Богдан Логвиненко - журналіст, мандрівник, автор одного з найбільш популярних україномовних блогів про самостійні мандри, культурний менеджер і логіст-маньяк.

- Віктор Гурняк – співзасновник фотоагенції Lufa,фотокореспондент Reuters в Україні.

- Костянтин Білецький - Заступник директора з інновацій та розвитку технологій ТзОВ «Террін», бренд-шеф мережі ресторанів А la minute та Pasta Mia.

- Андрій Овчарук – головний редактор AutoTravel.ua.

В межах проекту Road Movie Festival 2013 AutoTravel.ua запропонує читачам огляд світового роуд-муві від кінознавця Сергія Неретіна та чотири маршрути Україною для різних категорій мандрівників.

Сторінка RoadMovieFestival 2013 на AutoTravel.ua

*Ро́уд-му́ві (англ. road movie - "дорожнє кіно") - фільм-мандрівка, герої якого перебувають у дорозі.

Збираємо смачні миті твоєї подорожі!

Офіційні правила конкурсу

Поділитись