Робити благодійну справу легко, поповнюючи книжкову поличку з «ОККО»
28.09.2016

Робити благодійну справу легко, поповнюючи книжкову поличку з «ОККО»

Зворушливу дитячу книгу української письменниці Катерини Бабкіної  «Шапочка і кит» про дружбу маленького хлопчика й велетенського кита тепер можна придбати на АЗК «ОККО». Відмінністю цього видання є не лише особливий сюжет та майстерне художнє оформлення, а й реальна можливість допомогти хворим дітям. 5 гривень із кожного проданого екземпляру книги передається благодійному фонду «Таблеточки», який спрямовує зібрані кошти на потреби онкохворих дітей.

«Шапочка і кит» – дуже доросла книга для дітей, – розповідають про неї у «Видавництві Старого Лева», яке видало в світ цей твір. –  Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, – на цьому закінчується дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз».  Хлопчика звати Шапочкою. Його розуміння світу, уявлення про дружбу, дива, смерть, кохання, майбутнє дуже відмінні від досвіду решти дітей і часто значно глибші, ніж у багатьох дорослих. Але саме цим вони й привертають до себе увагу. 

Такі діти, як Шапочка, безумовно, потребують допомоги і чуйності від суспільства, але не менше важливі для них спілкування, дружба, середовище, в якому вони б не почувалися самотніми. Такі книги, як твір Катерини Бабкіної, є хорошим початком і приводом до розмови з дітьми (і дорослими) про людей, відмінних від загалу, вчать бути небайдужими, ставитися до них з турботою і толерантністю. Придбати книгу «Шапочка і кит» і тим самим зробити свій благодійний внесок у добру справу, починаючи з кінця вересня можна на 28 найбільш потокових АЗК «ОККО».

Мета цього проекту — зібрати протягом 2016 року 1 мільйон гривень. Долучайтеся до доброї справи та підтримуйте проект віртуально хештегом #shapochka_i_milion_na_tabletochki. 

Поділитись