FISHKA для iOS

ua ru en

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 31.01.2019 р.


Деталі

OKKO-Pay

Знижка за заправку OKKO PAY

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 1 грн/л при заправці  бензину або ДП; ​50 коп./л при заправці ГАЗ. Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через
24 години після заправки. Акція діє до 20.12.2018 р. 


 Деталі

персональні знижки

Як збільшити свою персональну знижку

Купуйте під час заправки на ОККО улюблені товари у магазині та кафе та збільшуйте свою персональну знижку. З 16 жовтня здійсніть покупку доната з будь-якою кавою чи чаєм, хот-дога XXL з будь-якою кавою чи чаєм, а також бургера з напоєм «Pepsi» 0,5 л та отримайте додатково до вашої персональної знижки на пальне +50 коп./літр. Максимальний розмір додаткової знижки - 1 грн/л. Акція триває до 31 січня 2019 року.


Деталі

​​


Знижки з карткою в мобільному додатку Fishka

Твій смартфон завжди з тобою, а отже, картка Fishka теж! Пред’являючи картку в мобільному додатку Fishka, отримуй знижку балами за покупки в магазині та кафе: 2 грн – за каву/чай/хот-дог, 3 грн – за хот-дог XXL, 15 грн - за омивач,4л. Акція діє до 31.12.2018 р.

Деталі

​​

​​​​

BlaBlaCar + Fishka = знижка до 3 грн/л

Плануйте подорож з BlaBlaCar та Fishka і отримуйте на ОККО додатково до персональної знижки до 3 грн/л балами. Додайте номер Fishka до особистого профілю на blablacar.com.ua, беріть попутників, щоб розділити витрати на пальне і отримуйте за кожні 10 км знижку на 1 л пального в наступному місяці. Акція діє до 31.12.2018 р.


Деталі​​​

​​

​​​​

Разом смачніше

З 15 лютого купуйте хот-дог та отримуйте -25% знижки на «Pepsi» 0,5 л. У акції бере участь будь-який вид хот-догів із наявного на АЗК асортименту, а також напої – «Pepsi», «Pepsi Black» та «Pepsi Cherry». Знижка надається при купівлі хот-дога та «Pepsi» одним чеком із карткою Fishka. Акція діє до 15.02.2019 р. 

Деталі: 0 800 505 118

Знижка 75 грн в ресторані​​

Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2018 р.

​​

​​

Знижки на посуд TM Bollire

З 19 вересня в мережі АЗК «ОККО» діє знижка до 35% на посуд та ножі ТМ Bollire. Кількість акційних товарів, які можна придбати в одному чеку – необмежена. Знижка надається автоматично при пред’явленні картки Fishka під час розрахунку за товари на касі. Пропозиція діє до 31.01.2019 р.


Деталі


​Акції у магазинах на ОККО

​​Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​