FISHKA для iOS

ua ru en

Вигравай авто або знижку до 5 грн/л

Вигравай авто або знижку

ОККО продовжує акцію до 31 серпня 2017 року. Щоб стати її учасником необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka і витягнути з барабану акційну картку. Ви миттєво дізнаєтесь про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі.

Деталі promo.okko.ua

Вигідно заправляти більше

Вигідно заправляти більше

На ОККО – вигідна пропозиція! Заправляйте від 50 л будь-якого бензину або дизелю і отримуйте знижку 50 коп./л додатково до знижки по Вашій акційній картці. Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку із зареєстрованою карткою Fishka. Знижка надається на весь заправлений літраж і сумується з усіма діючими знижками по інших акціях. Акція діє до 31.08.2017 р.

 Деталі: 0 800 505 118


-1 грн/л 100 літрів

Знижка за бали FISHKA

Використайте свої бали FISHKA на знижку 1 грн/л на 50 або 100 літрів будь-якого пального на АЗК «ОККО». Списати бали можна лише на АЗК, звернувшись до оператора. Дана знижка сумується зі всіма знижками по інших акціях.

 Деталі​​​


Смачно разом: -25% на Coca Cola при купівлі хот-дога

​Смачно разом

З 1 березня отримайте 25% знижки на Coca Cola (0,33л) при купівлі будь-якого хот-дога. В акції бере участь будь-який вид хот-догів, що є в наявності на АЗК. Знижка надається при купівлі хот-дога та Coca Cola одним чеком із карткою FISHKA. Акція діє до 31 грудня 2017 року.

Деталі: 0 800 505 118.


Знижка 75 грн в ресторані

Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2017 року.


Знижка на чистку пальт та пуховиків

-20% на чистку в BOLLA

Насолоджуйтесь літом у всій красі! Завітайте у будь-яку хімчистку мережі BOLLA у Києві та отримайте знижку 20% на чистку. Знижка надається до 31 липня 2017 р. на чистку будь-яких речей, крім шкіряних виробів, і не сумується зі знижками по інших акціях.


Деталі: bolla.kiev.ua


Акційні пропозиції

-30% на техніку та LED лампи Saturn


Заправляйте авто від 15 л пального на ОККО з карткою Fishka та отримуйте знижку 30% на один товар марки Saturn. Отримати знижку на побутову техніку таLED лампи можна на будь-якому АЗК «ОККО», а придбати акційні товари – лише на 80 АЗК мережі. Акція діє до 31.08.2017 р. Деталі


Деталі​​


Знижка на сокири та інструменти

-40% на сокири та садові інструменти

З 27 червня за кожну заправку від 15 л пального на ОККО з карткою Fishka ви отримаєте знижку 40% на один товар марки cellfast. Отримати знижку на сокири та садові інструменти можна на будь-якому АЗК «ОККО», а придбати акційні товари – лише на 253 АЗК мережі. Акція діє до 31.08.2017 р.


Деталі​​

Акційні пропозиції

Акції у магазинах на ОККО


Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​