FISHKA для iOS

ua ru en

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 31.12.2017.


Деталі

​​

збільшуй персональні знижки

Збільшуй свою персональну знижку

Купуючи під час заправки на ОККО товари у магазині та кафе, вартість яких від 10 грн/шт., отримуй за кожен додатково ще по 10 коп./л балами на картку Fishka до своєї персональної знижки. Максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л. Бали стають доступні до списання через 24 години після покупки. Акція діє до 31.12.2017.

Деталі


Акційні пропозиції​​

+50 коп./л за покупку омивача

Збільшуйте свою персональну знижку на 50 коп./л, купуючи омивач скла (4л) при заправці на ОККО. Лише перший омивач в чеку збільшує знижку на пальне на 50 коп./л, усі наступні омивачі збільшують її на 10 коп./л. Надається балами на картку Fishka і сумується з усіма іншими знижками на АЗК. Пропозиція діє до 30.11.2017 р.


Деталі: 0 800 505 118


Акційні пропозиціїOKKO-Pay


Знижка за заправку OKKO PAY

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 1 грн/л при заправці  бензину або ДП; ​50 коп./л при заправці ГАЗ. Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки. Акція діє до 31.12.2017р. 


 Деталі

Знижки до 50% на FISKARS та GERBER

З 5 жовтня за кожну заправку на ОККО від 15 л пального з карткою Fishka ви отримаєте знижку до 50% на один товар марки FISKARS або GERBER. Отримати знижку на сокири та садові інструменти можна на будь-якому АЗК «ОККО», а придбати акційні товари – лише на 150 АЗК мережі. Акція діє до 31.12.2017 р.


Деталі

Смачно разом: -25% на Coca Cola при купівлі хот-дога

Смачно разом

З 1 березня отримайте 25% знижки на Coca Cola (0,33л) при купівлі будь-якого хот-дога. В акції бере участь будь-який вид хот-догів, що є в наявності на АЗК. Знижка надається при купівлі хот-дога та Coca Cola одним чеком із карткою FISHKA. Акція діє до 31 грудня 2017 року.

Деталі: 0 800 505 118


Знижка 75 грн в ресторані


Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2017 року.


Акційні пропозиції

​Акції у магазинах на ОККО

Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​