FISHKA для iOS

ua ru en

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 30.04.2018.


Деталі

​​

збільшуй персональні знижки

Збільшуй свою персональну знижку

Купуючи під час заправки на ОККО товари у магазині та кафе, збільшуйте свою персональну знижку. Максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л балами на картку Fishka. Бали стають доступні до списання через 24 години після покупки. Акція діє до 30.04.2018.

Деталі


Акційні пропозиціїOKKO-Pay


Знижка за заправку OKKO PAY

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 1 грн/л при заправці  бензину або ДП; ​50 коп./л при заправці ГАЗ. Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки. Акція діє до 30.04.2018. 


 Деталі


-25%  знижки на «Pepsi» 0, 5 л​​

Разом смачніше

З 15 лютого купуйте хот-дог та отримуйте -25% знижки на «Pepsi» 0,5 л. У акції бере участь будь-який вид хот-догів із наявного на АЗК асортименту, а також напої – «Pepsi», «Pepsi Black» та «Pepsi Cherry». Знижка надається при купівлі хот-дога та «Pepsi» одним чеком із карткою Fishka. Акція діє до 15.02.2019 р. 


Деталі: 0 800 505 118bla-bla

BlaBlaCar + Fishka = знижка до 3 грн/л

Плануйте подорож з BlaBlaCar та Fishka і отримуйте на ОККО додатково до персональної знижки до 3 грн/л балами. Додайте номер Fishka до особистого профілю на blablacar.com.ua, беріть попутників, щоб розділити витрати на пальне і отримуйте за кожні 10 км знижку на 1 л пального в наступному місяці. Акція діє до 31.12.2018.


Деталі​​​

Здай заглушку​​

Здай заглушку - обери життя

У рамках щорічного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», черговий етап якого присвячений необхідності використання ременів безпеки під час дорожнього руху, мережа «ОККО» оголошує про старт всеукраїнської акції «Здай заглушку* – обери життя».


Деталі​​​


Знижка 75 грн в ресторані

Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2018 року.
Акційні пропозиції

Акції у магазинах на ОККО

Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​