FISHKA для iOS

ua ru en

Мільйон на ідею

Мільйон на ідею

Заправляйся на ОККО і вигравай 1 000 000 грн. З 1 травня заправ від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka, отримуй на касі акційну картку і зітри захисне покриття на будь-яких 6 клітинках. Якщо під усіма – усміхнені смайлики, така комбінація – виграшна і дає право на участь у фінальному розіграші 1 000 000 грн або інших подарунків. Акція діє до 31.08.2018 р.


Деталі

​​

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 31.08.2018.


Деталі


Акційні пропозиціїOKKO-Pay


Знижка за заправку OKKO PAY

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 1 грн/л при заправці  бензину або ДП; ​50 коп./л при заправці ГАЗ. Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки. Акція діє до 31.08.2018. 


 Деталі


Кава за заправку з Apple Pay

Кава за заправку з Apple Pay

Заправляйте на ОККО від 15 л пального (крім метану), оплачуйте заправку за допомогою функціоналу Apple Pay і щоразу отримуйте каву або чай в подарунок. Штрих-код на безкоштовний напій з’явиться в додатку Приват24 в розділі «Дисконти» одразу після заправки. Штрих-код є одноразовим та діє на одну будь-яку каву/чай. Щоб отримати каву, пред’явіть цей штрих-код для сканування продавцю-консультанту. Акція діє до 31.08.2018 р.

Деталі: 0 800 505 118


Знижки з віртуальною карткою​​​

Знижки з карткою в мобільному додатку Fishka

Твій смартфон завжди з тобою, а отже, картка Fishka теж! Пред’являючи картку в мобільному додатку Fishka, отримуй знижку балами за покупки в магазині та кафе: 2 грн – за каву/чай/хот-дог, 3 грн – за хот-дог XXL, 15 грн - за омивач,4л. Акція діє до 31.12.2018.

Деталі

bla-bla

​​

BlaBlaCar + Fishka = знижка до 3 грн/л

Плануйте подорож з BlaBlaCar та Fishka і отримуйте на ОККО додатково до персональної знижки до 3 грн/л балами. Додайте номер Fishka до особистого профілю на blablacar.com.ua, беріть попутників, щоб розділити витрати на пальне і отримуйте за кожні 10 км знижку на 1 л пального в наступному місяці. Акція діє до 31.12.2018.


Деталі​​​

​​​

Знижка на електроінструменти TM BOSCH

З 16 травня в мережі АЗК «ОККО» діє знижка до 35% на електроінструменти TM BOSCH. Кількість акційних товарів, які можна придбати в одному чеку – необмежена. Знижка надається автоматично при розрахунку на касі. Пропозиція діє до 14.08.2018 р. 


Деталі


Знижка 75 грн в ресторані

Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками


Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2018 року.

-25%  знижки на «Pepsi» 0, 5 л

Разом смачніше

З 15 лютого купуйте хот-дог та отримуйте -25% знижки на «Pepsi» 0,5 л. У акції бере участь будь-який вид хот-догів із наявного на АЗК асортименту, а також напої – «Pepsi», «Pepsi Black» та «Pepsi Cherry». Знижка надається при купівлі хот-дога та «Pepsi» одним чеком із карткою Fishka. Акція діє до 15.02.2019 р. 


Деталі: 0 800 505 118


Акційні пропозиції​​

​Акції у магазинах на ОККО


Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​