Секретні промокоди Fishka на безкоштовну першу поїздку з Uber
07.03.2017

Секретні промокоди Fishka на безкоштовну першу поїздку з Uber

Програма винагород Fishka любить дивувати своїх учасників приємними несподіванками. Цього разу вона приготувала сюрприз для жителів та гостей Києва, Одеси та Львова. У період до 27 травня у цих містах можна здійснити безкоштовну поїздку з Uber, скориставшись спеціальними промокодами від Fishka. Послуга доступна для нових користувачів сервісу замовлення авто з водієм Uber.

У Києві вартість першої безкоштовної поїздки становить до 60 гривень, у Львові й Одесі – 50 гривень. Для кожного з міст існує свій секретний промокод*: FISHKAODESA – для Одеси, FISHKALVIV – для Львова або FISHKAKYIV – для Києва. Щоб скористатися пропозицією, промокод потрібно ввести у мобільному додатку Uber до початку або під час здійснення поїздки. Послуга доступна для кожного, хто до 27 лютого 2017 року не здійснював поїздки за допомогою мобільного додатку Uber.

*Промокод може бути застосований лише до однієї поїздки. Залишкова вартість поїздки, за її наявності, не може бути перенесена на наступні поїздки. Якщо вартість поїздки є більшою за фактичну вартість поїздки, пасажир оплачує різницю вартості поїздки згідно умов сервісу Uber. Тільки для безготівкових розрахунків.

Поділитись