Сервіс OKKO Pay розширює мережу
29.08.2017

Сервіс OKKO Pay розширює мережу

Відтепер сплачувати за пальне на «ОККО», не підходячи до каси, зможуть окрім Києва та Львова також мешканці Дніпра, Одеси та Харкова.

Київ, 29 серпня 2017 р.  Сервіс OKKO Pay для оплати пального на колонці зі смартфона, який у середині серпня розпочав свою роботу в Києві та Львові, відтепер доступний для використання жителям ще трьох міст України: Дніпра, Одеси та Харкова. Платіжне рішення з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass було представлене мережею АЗК разом із компанією Mastercard в оновленій версії мобільного додатку Fishka.

Разом із Києвом та Львовом, мешканці міст, що приєдналися до сервісу ОККO Pay, також зможуть скористатися спеціальною пропозицією: до 31 серпня всі, хто оплатив пальне за допомогою ОККО Pay, отримають знижку 3 грн на кожен літр.

Для того щоб скористатись сервісом, необхідно заздалегідь завантажити і залогуватись у мобільному додатку Fishka. Додаток автоматично авторизує користувача, якщо він уже зареєстрований у цифровому гаманці Masterpass. Зареєструватись у гаманці можна також і безпосередньо в додатку, ввівши один раз у систему дані банківських карток. Це можуть бути картки будь-якого українського банку різних платіжних систем. Таким чином, користувачі Masterpass можуть безпечно зберігати дані всіх своїх банківських карток у цифровому гаманці та розраховуватись швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити (номер картки, CVC-2 код та ін.). Гарантом безпеки платежів з Masterpass є Mastercard.  

Дії на заправці дуже прості, тож увесь процес займе не більше кількох хвилин: необхідно вставити пістолет в бензобак і зайти у розділ ОККО Pay в додатку Fishka. А після — навести сканер програми на QR-код, розміщений на колонці, та зісканувати його. Після цього — ввести необхідну кількість літрів або суму, на яку хочете заправитись, натиснути кнопку «Оплатити» і все — налив пального розпочинається автоматично.

Восени послуга стане доступною по всій території України. Деталі: https://www.okko.ua/uk/okko_pay

Поділитись