Щасливі власники новеньких Volvo: ще два переможця безпрограшної акції від ОККО
11.08.2017

Щасливі власники новеньких Volvo: ще два переможця безпрограшної акції від ОККО

У суботу, 5 серпня, одразу 2 хетчбеки Volvo V40 Cross Country від мережі АЗК «ОККО» знайшли своїх власників за результатами червня та липня в рамках безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». 12 автомобілів Volvo від «ОККО» до цього вже прикрашали вулиці міст України, а тепер до них приєдналися ще 2 – Дніпро та Вінниця.

Запорукою вдачі Олександра з Дніпра (переможця за результатами червня) стала монетка, яку поклав йому до бутси син. А Максим з Вінниці (переможець липня) зізнався, що секрет його успіху – безкінечна підтримка дружини та доньки. 

Як і минулого разу, до фінальних змагань долучилися ще 2 учасника, яким хоч і не пощастило витягнути картку з написом «АВТО» на заправці, але завдяки перемозі в Facebook-акції вони змогли стати претендентами на Volvo. Один з них – Сергій зі Слобідки – має особливу вдачу: під час минулого розіграшу він витягнув картку «АВТО», а цього разу – став переможцем активації у Facebook. І хоча на полі суперники виявилися більш влучними, втім Сергій отримав подвійну порцію позитивних емоцій і, як і решта учасників, сертифікат на 200 літрів високоякісного пального Pulls.

Нагадаємо, що такий додатковий шанс на участь у розіграші авто мають всі клієнти мережі АЗК, котрі є підписниками Facebook-спільноти «ОККО». Для цього достатньо запостити у соцмережі фото з акційною карткою на знижку та чеком за покупку пального. Розмір знижки не має значення – важлива лише удача. Деталі Facebook-активності можна переглянути тут – http://bit.ly/2vjUUWn

Але будь-яке свято колись добігає свого завершення, і наступний місяць – серпень – стане останнім, коли можна буде виграти 15-ий Volvo від «ОККО». Тож не гайте часу, спробуйте витягнути картку «АВТО» на АЗК або ж беріть учать у Facebook-розіграші. Хто знає, можливо останній Volvo стане саме вашим? 

Поділитись