Ще 2 заправні комплекси «ОККО» визнано безбар’єрними
24.11.2010

Ще 2 заправні комплекси «ОККО» визнано безбар’єрними

23 листопада рішенням Комітету доступності при Львівській обласній державній адміністрації ще 2 автозаправні комплекси «ОККО» – у Городку (траса Львів–Шегині, 25-й км) та Стрию (вул. Болехівська, 49) – визнано безбар’єрними. Таким чином, уже три АЗК «ОККО», пройшовши аудит, отримали дозвіл на використання Міжнародного символу доступності. Першим таким комплексом був львівський АЗК на вул. Дж. Вашингтона, 12.
Важливу роль бізнесу та внесок мережі «ОККО» у поширення принципів та норм доступності відзначив народний депутат України, голова комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич.
Ярослав Грибальський, заступник голови Комітету доступності при ЛОДА: «Мережа АЗК «ОККО» є хорошим прикладом для наслідування серед великого бізнесу. Кожен пандус, поручень, дитяче кріселко чи пеленатор (не кажучи вже про облаштування підйомником Харківської опери) є кроком у напрямку покращення стандартів життя та підвищення стандартів бізнесової діяльності».
Програма безбар’єрності, яку впроваджує мережа АЗК «ОККО», включає у себе пристосування АЗК для людей з інвалідністю, облаштування ресторанів «A la minute» дитячими кріселками та пеленаторами для немовлят і підтримку програми «Соціальне таксі» у Львові. У жовтні 2010 року за сприяння мережі «ОККО» було придбано та встановлено спеціальний підйомник для людей з інвалідністю у Харківському оперному театрі.
Поділитись