Ще один гігант
29.10.2007

Ще один гігант

«Галнафтогаз» відкрив ще один новий АЗК в с. Вишнів поблизу митного переходу Ягодин на трасі Київ-Варшава. Про це Нафторинку повідомив прес-секретар Концерну Олесь Пограничний. За його словами, даний АЗК став сьомим трасовим комплексом «ОККО». Новий АЗК оснащено п'ятьма колонками з двома фронтами розливу (40 пістолетів) і трьома швидкісними колонками для вантажного транспорту (6 пістолетів на два фронти). Комплекс також містить магазин, ресторан швидкого обслуговування A la minute, міні-кафе, портальну мийку для великих вантажівок, стоянку для фур, душові кімнати для водіїв, пральню, а також куточок з факсом та Інтернетом.
Найближчим часом, за словами Олеся Пограничного, на АЗК буде відкрито пункт страхування компанії «Універсальна». Новий комплекс було відкрито навпроти АЗК «ОККО»  меншого розміру, котрий було введено в експлуатацію у вересні цього року.
Окрім того, Олесь Пограничний повідомив Нафторинку, що у найближчих планах компанії створення кримської філії. У даний момент «Галнафтогаз» веде переоблицювання фасаду своєї першої АЗС в Джанкої. Введення АЗС заплановано на кінець року.

Поділитись