Ще один клієнт «ОККО» виграв автомобіль Volkswagen
07.12.2012

Ще один клієнт «ОККО» виграв автомобіль Volkswagen

У мережі «ОККО» є другий переможець акції «Вигравай Volkswagen  Jetta на імпортному пальному».  Ним став Віталій Климчук з Чернівецької області. 6  грудня сертифікат на новенький автомобіль переможцеві вручив керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

«За перший місяць акції у нас уже є два виграних автомобілі. Це красномовний доказ, що акція чесна та прозора і перемогти у ній реально, - сказав Василь Дмитрів. – Кількість головних винагород ми не лімітуємо, тож до 31 грудня кожен клієнт «ОККО»  має шанс стати власником нового стильного авто».

Як уже повідомлялося, першим  переможцем акції  стала мешканка Одеси Світлана Шундер. Свій сертифікат на автомобіль Volkswagen  Jetta від мережі «ОККО» вона отримала наприкінці листопада. Нинішній переможець Віталій Климчук працює водієм-далекобійником. Він зазначив, що за родом діяльності йому часто доводиться бувати у різних регіонах України і всюди він  заправляється на «ОККО». При цьому Віталій постійно бере участь в акціях від мережі, але теперішня йому сподобалася найбільше, бо у ній можна миттєво дізнатися, виграв ти чи ні.  

Акція «Вигравай Volkswagen  Jetta на імпортному пальному»  триває на всіх автозаправних комплексах мережі АЗК «ОККО» з  1 листопада по 31 грудня 2012 року. Її учасником автоматично стає кожен, хто заправиться на 25 чи  більше  літрів  пального,  й пред’явить при розрахунку на касі клієнтську картку FISHKA. Після цього оператор видасть Вам спеціальну призову картку, на якій розграфлено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Потрібно стерти покриття з будь-яких 7 клітинок на власний розсуд. Якщо у кожному зі стертих полів Ви побачите символ автомобіля, то це  дає Вам право на отримання Головної винагороди акції -  Volskwagen Jetta.

Переконатися у тому, що 7 зображень автомобіля є у кожній призовій картці, можна, повністю стерши захисне покриття картки. Проте якщо на ній стерто чи пошкоджено більш як 7 полів, вона уже не дає права на головну винагороду. Водночас приблизно кожна двадцята картка містить у собі заохочувальні винагороди, як-от автокосметику, напої, печиво. Такі винагороди можна виявити  у спеціальному додатковому полі внизу призової картки.

Отож, чим частіше Ви заправляєтеся на АЗК «ОККО», тим більше матимете шансів на те, щоб виграти автомобіль.  І коли фортуна Вам посміхнеться, то оператор Гарячої лінії мережі «ОККО» детально пояснить, як отримати головну або додаткові винагороди.

Про офіційні умови та результати акції можна дізнатися  на сайтах www.okko.ua  і www.myfishka.com, або  за телефонами гарячої лінії  програми FISHKA (0 800 505118) і мережі АЗК  ОККО  0 800 501 101

Поділитись