Шокуюча солодка новинка – «ОККО» представляє шоколадний хот-дог
04.04.2016

Шокуюча солодка новинка – «ОККО» представляє шоколадний хот-дог

Чи хотіли б ви скуштувати шоколадний хот-дог? Ні, це не жарт до Дня гумору – це смачна, солодка новинка, що з’явилась в асортименті кафе на АЗК «ОККО» саме 1 квітня. Гарячий шоколад у хрумкій французькій булочці – ідеальний варіант для солодкого перекусу на «смачній заправці».

«Ми на «ОККО» не боїмось експериментувати, а ще любимо радувати своїх гостей смачненьким, ну і, звісно, створювати тренди на ринку. Результатом цих трьох факторів і став шоколадний хот-дог, – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Поєднання якісного бельгійського шоколаду та улюбленої серед клієнтів французької булочки з вишневим топінгом і зефіркою-маршмелоу неодмінно сподобається як дітям, так і дорослим».

Зараз шоколадний хот-дог можна скуштувати на 25 найбільш потокових АЗК. Однак, як показують результати перших днів з моменту запуску, незвична пропозиція вже отримала позитивні фідбеки клієнтів, особливо у поєднанні з ароматною кавою зі 100% арабіки. Тож зовсім скоро «ОККО» планує розширити солодку новинку на всю мережу.

 

Поділитись