Шосте Volvo від «ОККО» поїхало до Чернівців, попереду – розіграш ще 2 авто
12.12.2016

Шосте Volvo від «ОККО» поїхало до Чернівців, попереду – розіграш ще 2 авто

10 грудня на стадіоні «Арена Львів» клієнт мережі АЗК «ОККО» Юрій Гасюк із Чернівецької області став шостим переможцем безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне». Серед 12 учасників футбольного змагання за результатами акції в листопаді він виявився найвлучнішим, за що й отримав у подарунок новенький Volvo V40 Cross Country.

До Львова підтримати свого чоловіка та надихнути на перемогу приїхала дружина Діана, а вдома за батька вболівали двоє синів. Сім’я мріє про поповнення, тож, кажуть, новенький хетчбек стане ідеальним автомобілем для їхньої великої родини.

Усі інші учасники змагань, які претендували на головний приз, окрім яскравих вражень та емоцій, отримали сертифікати на 200 літрів брендового пального Pulls, солодощі Bandinelli та фірмову каву зі 100% арабіки від смачної заправки.

«Автомобілі Volvo від «ОККО» вже прикрашають вулиці Києва, Трускавця, Борисполя, Кропивницького та Хмельницького, цього ж разу пощастило мешканцю Чернівецької області, – коментує керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Проста та унікальна механіка нашої акції вкотре доводить: відчути себе справжньою зіркою футболу та стати щасливим власником новенького авто може кожен, адже тут, на полі, все залежить лише від учасника та його удачі».

Акція від «ОККО» продовжується, і попереду – розіграш ще 2 автомобілів за результатами грудня та січня. Щоб потрапити до числа претендентів, потрібно заправити авто на АЗК «ОККО» із зареєстрованою карткою Fishka від 15 літрів пального і витягнути акційну картку з написом «АВТО» під захисним клапаном. А після цього – все у ваших… ногах. Змагання за Volvo відбуваються таким чином, що вирішальну роль відіграє влучність, а не сила удару чи швидкість. Відповідно доправил, учасники повинні по черзі бити у порожні ворота з незмінної відстані – 20,15 м. При цьому розмір воріт з кожним із чотирьох кіл змагань поступово зменшується. Контроль за дотриманням правил гри забезпечують професійні футбольні арбітри.

Нагадаємо, акція «Вигравай авто або знижку на пальне» стартувала в мережі АЗК на початку літа. Впродовж шести місяців вона не лише не втрачає, а й нарощує популярність серед клієнтів мережі «ОККО». За цей час мільйони водіїв отримали знижки на якісне пальне, з них понад 75 тисяч заправились із безпрецедентними знижками у розмірі від 3 до 5 грн/л, а шестеро поїхали додому на новеньких Volvo V40 Cross Country.

Детальні правила акції – тут http://promo.okko.ua/   

Поділитись