Скрапленим газом заправляють уже 190 АЗК «ОККО»
14.11.2016

Скрапленим газом заправляють уже 190 АЗК «ОККО»

«ОККО» продовжує інвестувати у розвиток мережі LPG-модулів на своїх автозаправних комплексах та щомісяця вводить в експлуатацію нові АГЗС. Тепер практично на кожному другому автозаправному комплексі «ОККО» можна заправити авто скрапленим газом – станом на початок листопада кількість LPG-модулів зросла до 190 одиниць.

Протягом жовтня нові об’єкти відкрилися у Львівській, Житомирській, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській та Дніпропетровській областях. Автомобілісти Львова тепер можуть заправлятися скрапленим газом ще на 3 АЗК «ОККО» за адресами: вул. Замарстинiвська, 174, вул. Б. Хмельницького, 292, вул. Зелена, 283. Запрацювали газові заправки і в курортних центрах Західного регіону – Трускавці (вул. Дрогобицька, 35-А) та Східниці (вул. Кропивницька, 24).

У Житомирській області мережа «ОККО» відкрила у жовтні одразу 3 газові модулі. Два з них – в самому обласному центрі (вул. Щорса, 166 та вул. Ватутiна, 10-В) і ще один – у Бердичеві (вул. Котовського, 16). По одній новій АГЗС запрацювало й у Миколаєві (вул. Генерала Карпенка, поблизу морехідної школи),  Запоріжжі (вул. Зачиняєва, 15) та Долині на Івано-Франківщині (вул. Антоновича, 54). На міжнародному автошляху «Знам'янка-Луганськ-Iзварино» тепер можна заправитися автогазом у Новоолександрівці поблизу Дніпропетровська на «дзеркальних» АЗК «ОККО» з обох боків траси (раніше така можливість була лише на одному комплексі).

Як повідомляла компанія, протягом 2016 року в будівництво та введення в експлуатацію нових LPG-модулів мережа «ОККО» інвестує понад 100 мільйонів гривень. Цей напрямок сьогодні є одним із бізнес-пріоритетів компанії, адже ринок скрапленого газу в Україні демонструє високі темпи росту, а попит на це пальне з року в рік постійно зростає. 

Поділитись