Слухайте улюблене радіо та вигравайте якісне пальне від «ОККО»
16.11.2016

Слухайте улюблене радіо та вигравайте якісне пальне від «ОККО»

Тепер якісне пальне від «ОККО» можна не лише купити на одному з понад 400 АЗК мережі, а й виграти завдяки кмітливості, швидкості та почуттю гумору. Адже вже два місяці на 8 топ-радіостанціях країни у партнерстві з мережею АЗК щодня по буднях в ефірі відбуваються конкурси та ігри зі слухачами. Переможці отримують по 10 літрів брендового пального від «ОККО». 

Якщо ви слухаєте рок-музику, любите драйвові мотиви чи надаєте перевагу поп-музиці – можете й надалі залишатися прихильником улюбленого напрямку, адже позмагатись за пальне від «ОККО» можна в ефірі абсолютно різних по формату радіостанцій. На «Хіт FM», «NRJ», «Radio ROKS», «Радіо П’ятниця», «Авторадіо», «Русское Радио Україна» та «Ретро FM» слухачі можуть поспілкуватися з улюбленими ведучими популярних шоу, пограти у драйвові ігри, почути цікаві поради від досвідчених водіїв та поділитися своїми, а в результаті ще й отримати від 10 літрів брендового пального від «ОККО».

«Коли ми роздумували над тим, який формат реклами на радіо обрати, то задались питанням: що може покращити ваш настрій, коли зранку по дорозі на роботу чи важливу зустріч потрапляєте в затор? Правильно! Тільки несподіваний приємний подарунок у вигляді 10 літрів якісного пального від «ОККО». Більше того, на деяких радіостанціях працює «накопичувальна механіка»: якщо слухач неправильно відповів на запитання – подарунок переноситься на наступний день. Так деяким слухачам пощастило виграти 30 і більше літрів пального!», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

На сьогодні вже понад 150 водіїв стали переможцями радіорозіграшів від «ОККО», отримавши загалом в подарунок більше 1700 літрів фірмового пального Pulls. Проекти на всіх радіостанціях триватимуть щонайменше до кінця року. Тож по дорозі на роботу чи додому або поспішаючи у справах, не втрачайте можливості провести час з користю і отримати позитивні емоції та приємний подарунок.

Де і коли можна виграти пальне від «ОККО»:

Радіостанція

Програма

Час ефіру (по буднях)

РЕТРО FM

«Ранкова заправка»

8:35

NRJ

«Drive Time»

8:25

Радіо П’ятниця

«Обережно, Зубрійчук»

9:15

Авторадіо

«Ручник»

8:40

Хіт FM

«Автопоради»

8:10 та 9:55

KISS FM

«Музика в дорогу» (без розіграшу)

9:00, 12:00, 14:00, 18:00

Radio ROKS

«РОКС-заправка»

16:00 та 17:30

Русское радио Україна

«Ранкова заправка»

7:10 та  8:10

Поділитись