Смачна заправка «ОККО» 4 дні «заправляла смачністю» гостей Львівського фестивалю кави
05.10.2016

Смачна заправка «ОККО» 4 дні «заправляла смачністю» гостей Львівського фестивалю кави

Восени  на каву до Львова з’їжджається вся Україна, адже саме в цей час уже 10 років поспіль проводиться Львівський фестиваль кави. Мережа «ОККО» не могла пропустити таку знакову подію, тож виступила активним учасником цьогорічного ювілейного свята кавоманів, що проходило з 22 по 25 вересня. Кава та страви з меню смачної заправки не могли залишити байдужими тисячі гостей фестивалю, котрі оцінили і вишуканий смак та аромат фірмової 100% арабіки, і смачні новинки, які представила мережа «ОККО» цієї осені у своїх кафе на АЗК.

Каву для гостей фестивалю готували кращі бариста мережі «ОККО», завдяки майстерності та досвіду яких народжувалися ароматні напої. Допомагали їм у цьому високопрофесійні французькі кавомашини Reneka та добірні кавові зерна, які для «ОККО» постачає кавовий експерт Coffee Solutions Factory.

Окрім кави, у зоні смачної заправки відвідувачі могли спробувати й нові оригінальні хот-доги зі смаками кулінарних регіонів світу. Італійський, мексиканський, азійський та датський хот-доги стали справжніми "хітами" цьогорічного фестивалю. А наймолодші відвідувачі залюбки насолоджувалися ще однією новинкою від «ОККО» – шоколадним хот-догом. Гарячий бельгійський шоколад у хрусткій французькій булочці з зефіркою маршмелоу та вишневим топінгом ідеально смакували з улюбленим какао. Окрім цього у зоні Смачної заправки можна було скуштувати фірмові бейгли, роли, ароматну випічку та авторські лимонади.

«Ми наполегливо ламаємо стереотип, що кава, випічка, снеки на автозаправках за смаком і якістю поступаються міським кав’ярням та кафе. Навпаки, завдяки інтеграції в потужну мережу АЗК з більшими інвестиційними можливостями, ми працюємо на найсучаснішому обладнанні, завозимо ексклюзивні сорти кави, залучаємо кращих кухарів та бариста, – розповідає керівник ресторанного напрямку мережі «ОККО» Андрій Янчук. – І доводимо ми наші переваги як у повсякденному обслуговуванні гостей наших АЗК на найвищому рівні, так і під час таких масштабних тематичних заходів, як Львівський фестиваль кави, де твою роботу оцінюють справжні кавові гуру».

Сьогодні на АЗК «ОККО» по всій Україні працює 41 ресторан та понад 400 кафе. Щомісяця вони сумарно продають 1,8 мільйона порцій кави, яка готується винятково із зерен 100% арабіки із додаванням натурального молока. 

Поділитись