Смачна заправка «ОККО» розширює мережу представлення свіжоспеченого хліба
04.10.2016

Смачна заправка «ОККО» розширює мережу представлення свіжоспеченого хліба

Нещодавно мережа «ОККО» анонсувала чергову смачну новинку – починаючи з серпня, жителі Києва та Одеси мали змогу купити ароматний свіжоспечений хліб, заїхавши на один із автозаправних комплексів. Смачна новинка настільки припала до смаку гостям АЗК, що від початку осені мережа більш як удвічі розширила перелік місць продажу хліба. Тепер його можна придбати майже на 40 заправках «ОККО» щодня з 10:00 до 22:00.

Крім Києва й Одеси, три види апетитного смачного хліба випікатимуть й на найбільш потокових АЗК «ОККО» у Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській областях, на автомобільних трасах «Київ-Одеса», «Київ-Житомир», «Знам’янка-Луганськ-Ізварине». У майбутньому перелік комплексів продовжить розширюватися.

Відповідно до своїх вподобань гості АЗК можуть придбати зерновий хліб, житній de luxe або чіабату із сиром. До складу зернового входить насіння соняшника та кунжуту, сушена морква та вівсяні пластівці. Темний житній de luxe випікається за оригінальною фінською рецептурою із житнього та пшеничного борошна з додаванням глюкозного сиропу, високоякісного солоду та ароматних коріандру, кмину та фенхелю. Чіабата – це традиційний італійський хліб із хрусткою скоринкою та м’якушем з великими порами. Особливий смаковий акцент створюється за рахунок додавання до тіста ароматного сиру.

Багато автомобілістів вже оцінили переваги нової пропозиції, адже це дуже зручно: по дорозі з роботи чи під час обідньої перерви, витративши обмаль часу, на «ОККО» зручно й автомобіль заправити, і придбати смачні продукти до столу.

Поділитись