Смачний та ситний пікнік – це з «ОККО»
03.05.2017

Смачний та ситний пікнік – це з «ОККО»

Сезон пікніків набуває розмаху, природа все частіше манить за місто. Іноді рішення про спонтанний відпочинок з друзями приходить зовсім несподівано, навіть під час заправки автомобіля. Тож спеціально для такої нагоди мережа «ОККО» приготувала набори тоненько нарізаного, підсоленого та приперченого сала, підкопчених ковбасок і соковитих котлет, з яких легко приготувати гамбургер навіть серед лісу. Усі пікнікові пропозиції напередодні травневих свят з’явилися в асортименті магазинів на більш ніж 30 трасових АЗК «ОККО».

Новинки відрізняються не лише апетитним виглядом і натуральним складом, а зручною упаковкою та легкістю приготування. Оскільки ж на пікнік збираються, як правило, великою компанією, то нова пропозиція відзначається й різноманітністю, щоб кожен зміг обрати собі продукт до вподоби. Наприклад, до складу м’ясного сету входить 4 види ковбасок – мюнхенські, баварські, нюрнберзькі та класичні. Котлети для гамбургерів пропонуються у 2 варіантах: з яловичого м’яса («оригінальні») та з курячого («делікатесні»).

Окрім того, на «ОККО» можна купити й смачний свіжоспечений хліб, оригінальні снеки та всі необхідні для відпочинку напої. Причому більшість з них спеціально до сезону пікніків представлена за вигідною ціною або ж мають акційні пропозиції. Наприклад, розраховуючись з карткою Fishka, можна купити 2 упаковки м’ясних паличок обJerky за ціною 1-єї. А на чіпси Lays, соки та нектари «Садочок», а також мінеральну воду Borjomi діють акційні знижки від -20% і більше.

Якщо ж ви не встигли чи забули взяти в дорогу вугілля, тріски чи спеціальні суміші для розпалювання  вогню – теж не проблема. Усе це можна докупити на більш ніж 120 АЗК «ОККО» на основних автотрасах України. Так само, як і розкладні мангали, шампури, решітки для грилю, термосумки чи акумулятори холоду для тривалого зберігання м’яса й інших продуктів. У магазинах на АЗК є й великий вибір якісного одноразового посуду і пластикові пакети, куди після вдалого відпочинку зручно зібрати використану тару, папір та сміття. Адже відповідальні люди завжди дбають про чистоту довкілля. А мережа «ОККО» потурбується про те, щоб водії завжди були забезпечені всім необхідним і почувалися максимально комфортно в дорозі, незалежно від того, куди вони прямують – на роботу, шопінг чи відпочинок з друзями.

 

Поділитись