Соковито-лимонадне літо у ресторанах на «ОККО»
27.05.2016

Соковито-лимонадне літо у ресторанах на «ОККО»

До початку літнього сезону ресторани мережі «ОККО» підготували для гостей нові види соковитих лимонадів та фрешів власного виробництва. Свіжі й прохолодні напої допоможуть перемогти спеку та збадьоритися в дорозі. Їх вибір настільки різноманітний, що кожен з відвідувачів ресторанів A la minute, Pasta Mia чи Meiwei зможе знайти для себе не один, а кілька улюблених смаків.

Так, окрім класичного й апельсинового, тепер у ресторанах мережі можна замовити ще й обліпиховий лимонад чи незвичний базиліковий. До речі, останній разом із імбирним вже стали візитними картками смартфуду нового покоління Meiwei. Напій з обліпихою не тільки тамує спрагу, а й тонізує та зміцнює імунітет, адже ця ягода має дуже високий вміст вітаміну С. Базиліковий лимонад особливо популярний у південних країнах Європи – Італії, Франції. Але й в Україні він обов’язково знайде поціновувачів завдяки своєму оригінальному смаку. Усі лимонади, виготовлені на «ОККО», можна не тільки випити у ресторані, а й узяти з собою у зручній пляшці місткістю 0,5 л.

Смакова гама фрешів у ресторанах мережі «ОККО» теж варіюється від м’яких до більш виражених. В ресторанах A la minute та Pasta Mia ви можете замовити морквяний, яблучний, апельсиновий, грейпфрутовий чи лимонний фреш. Працівники ресторану приготують його для вас за лічені хвилини, а от задоволення від бадьорої свіжості та смаку соковитих фруктів чи овочів триватиме значно довше.

Поділитись