Соціальний проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі» розширюється на всю Україну
31.08.2015

Соціальний проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі» розширюється на всю Україну

Мережа АЗК «ОККО» продовжить реалізацію соціального проекту  «Благаю, живи! Безпека на дорозі»,  спрямованого на промоцію відповідальної поведінки учасників дорожнього руху на автошляхах України, і розширить його масштаби.

Перший етап цього проекту був успішно реалізований у співпраці мережі «ОККО» та  Європейського банку реконструкції і розвитку  на автомобільній  трасі М05 (Київ-Одеса). Він тривав з листопада 2014-го по квітень 2015 року й зміг привернути увагу значної аудиторії до проблем безпеки руху. У рамках проекту понад 2 тисячі дітей  стали учасниками позакласних занять з безпеки руху та безкоштовно отримали комплекти світловідбивальних матеріалів, щоб бути видимими у темну пору доби на дорозі. Такими ж світловідбивачами було забезпечено працівників усіх  АЗК «ОККО», розташованих на трасі  М05.  Окрім того, компанія провела активну інформаційну кампанію на тему дотримання правил дорожнього руху з клієнтами безпосередньо на заправках, під час публічних заходів, у соцмережах. Детальніше про перебіг і результати першого етапу проекту можна дізнатися тут.

Другий етап проекту триватиме з жовтня 2015-го по березень 2016 року й охоплюватиме усі АЗК «ОККО». Основна увага на цьому етапі приділятиметься комунікації з водіями та працівниками мережі. Як і  під час першого етапу, креативним партнером проекту виступатиме агенція  «Provid», а головними героями кампанії – уже відомі багатьом автомобілістам благунчики. Саме ці фантастичні істоти звертатимуться до учасників дорожнього руху з закликом «Благаю, живи!», з проханням бути уважним та обережним на дорозі.

«Перший етап проекту викликав багато позитивних відгуків і серед наших клієнтів, і серед працівників мережі АЗК «ОККО». За результатами проекту ми провели опитування, які показали, що більшість учасників наших тренінгів і комунікацій змінили свою поведінку на дорозі на відповідальнішу, - розповідає віце-президент компанії Ольга Вельгус. – Досі  проект реалізовувався на одному автошляху. Проблема ж відповідальної поведінки не менш актуальна і для інших автодоріг по всій Україні.  Тому ми вирішили розширити масштаби проекту. Діяльність мережі «ОККО» безпосередньо пов’язана з дорогами і з учасниками дорожнього руху, їхнє життя і здоров’я має для нас пріоритетне значення».

Судячи  зі статистики Державтоінспекції України, проблема безпеки дорожнього руху ще довго не втрачатиме актуальності на українських дорогах. За 2014 рік тут сталося понад  150 тисяч ДТП, в яких 4 420 людей загинуло, а 31 966 – було травмовано. Тобто з кожних 10 тисяч українців приблизно 1 особа щороку гине в дорожніх аваріях. Це значно вищий показник смертності, ніж у переважній більшості країн Європи.

Поділитись