Спільнота «Мамазліт» рекомендує страви Pasta Mia дітям
26.05.2015

Спільнота «Мамазліт» рекомендує страви Pasta Mia дітям

17 травня вресторані Pasta Mia на АЗК «ОККО» в с.Гатне поблизу Києва відбулася дегустація за участю 10 сімей із популярної спільноти «Мамазліт». Гостям запропонували скуштуватина вибір 17 різних страв з меню ресторанів PastaMia, зокрема супи, пасти та піци. За підсумками дегустації майже всі страви отримали найвищі бали від учасників «Мамазльоту» та були рекомендовані до вживання дітям.

Олександра Нестеренко, учасниця спільноти «Мамазліт»: «Ми часто подорожуємо з дітками і в дорозі треба десь їсти. Бутерброди, печиво та фрукти я завжди беру з собою в далеку дорогу, а от супчик будемо їсти тепер на «OKKO». Дуже сподобався суп «Дi Поло Кон Броколi» і за зовнішнім виглядом, і за смаком. Рекомендую!».

«У мережі «ОККО» ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до різноманітних категорій клієнтів, а особливо таких, що потребують додаткової турботи, як-от батьки, що подорожують із дітьми, - каже керівник мережі ресторанів на АЗК «ОККО» Андрій Янчук. – Тому ми й вирішили почути безпосередньо від них оцінку нашої кухні та нашого сервісу. Побажання й пропозиції від учасників «Мамазльоту» обов’язково будуть враховані у нашій подальшій роботі».

Поділитись