Спортивна пауза на «ОККО»
14.07.2016

Спортивна пауза на «ОККО»

 

Смачні заправки «ОККО» тепер ще більше корисні для здоров’я – на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова та в Гатному біля Києва) були встановлені спортивні майданчики – турніки, гімнастичні міні-комплекси та дитячі гойданки. Тож тепер водіям, їхнім пасажирам, в т.ч. й дітям, можна розім’ятися й відпочити під час дороги. З чого складається такий комплекс та які можливості відкриває гостям АЗК «ОККО» – дивіться на відео.

Надалі такі площадки планується розміщувати й на інших АЗК. Адже спортивно-розважальні комплекси є елементом не тільки комфорту, а й безпеки в дорозі. Цей аспект особливо актуальний для мережі «ОККО», яка активно пропагує відповідальну поведінку водіїв і пішоходів на автошляхах в рамках соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі».

«Тривала дорога є втомливою для автомобілістів. До фізичної втоми від перебування в одному положенні додається ще й притуплення уваги, що може навіть стати причиною ДТП, – каже керівник департаменту розвитку мережі «ОККО» Назар Турхан. – Медики радять водіям робити короткі зупинки приблизно через кожні 2 години перебування за кермом. А «ОККО» потурбується, щоб ці зупинки провести з користю. Хтось заїде на заправку збадьоритися кавою, хтось пообідати в ресторані, а хтось позаймається 5-10 хвилин фізичними вправами».

Так само нове обладнання стане у пригоді батькам, котрі подорожують із дітьми. Зараз у мережі «ОККО» уже облаштовано кілька дитячих майданчиків, на багатьох АЗК є пеленальні столики для немовлят, а в меню ресторанів – страви для дітей. Гарні сучасні гойданки доповнять перелік зручностей для найменших відвідувачів.

Ідею встановити на АЗК турніки й спортивне обладнання компанії підказали самі клієнти, які через гарячу лінію і Facebook зверталися з таким проханням. Тому в першу чергу воно з’явилося на тих заправках, на яких акцентували увагу відвідувачі «ОККО». Мережа чекає пропозицій стосовно необхідності такого обладнання й на інших АЗК. Думка гостей завжди важлива для компанії. Водночас встановлені спорткомплекси допоможуть підтримувати гарну спортивну форму й працівникам заправок.

Поділитись