Святкові пропозиції в магазинах мережі «ОККО»
25.11.2016

Святкові пропозиції в магазинах мережі «ОККО»

Мережа «ОККО» пропонує своїм клієнтам заздалегідь подбати про приємні несподіванки для рідних і близьких напередодні новорічних та різдвяних свят. Починаючи із середини листопада, в магазинах на АЗК уже з’явилися тематичні товари, сповнені передсвятковими смаками й настроями. Спеціально оформлені викладки в торговому залі та прикасовій зоні допоможуть підібрати цікаві подарунки та зорієнтують по вигідних святкових пропозиціях.

Очікування майбутніх свят стане для дитини значно приємнішим і солодшим разом із  шоколадним адвент-календарем. Це яскраво оформлена картонна коробка з віконечками до кожного окремого свята у період з 19 грудня по 19 січня, під якими заховані молочні шоколадки. У багатьох європейських країнах такі смачні календарі – одна з найулюбленіших новорічних розваг для дітей, що допомагає створити солодке передчуття казкового свята.

Вишуканий смак та оригінальне оформлення поєднані й у таких передсвяткових новинках в магазинах на «ОККО», як шоколадний набір «Лист до Святого Миколая», наповнена цукерками новорічна шкарпеточка, карамельний новорічний «посох» чи набір «New Year Tree» для шанувальників продукції ТМ Mars. До речі, деякі святкові набори представлені на «ОККО» ексклюзивно з-поміж автозаправних мереж України. Улюблені дитячі солодощі Kinder і Toffifee також підготували спеціальні новорічні пропозиції зі святковим дизайном. Такі покупки стануть доречним презентом і в якості гостинця, і як новорічна прикраса чи подарунок «під подушку» найріднішим.

Окрім переліченого, мережа «ОККО» підготувала ще чимало смачних та вигідних святкових пропозицій. «Саме такі приємні дрібнички і створюють наш настрій, формують піднесену й чарівну атмосферу очікування свят, – коментує керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Наталія Резнікова. – Ми постійно працюємо над тим, щоб наші гості щоразу виїжджали з «ОККО» з позитивними емоціями. А зараз, у передсвятковий час, до якісного сервісу ми прагнемо додати ще трішки казки та новорічного настрою».

Поділитись