Талони на пальне від ОККО: оновлений вигляд та нові можливості
02.07.2019

Талони на пальне від ОККО: оновлений вигляд та нові можливості

З червня талони на пальне мережі АЗК ОККО мають не тільки оновлений вигляд, але й додаткові ступені захисту від підробок, – ідентифікація здійснюватиметься за унікальним QR- та пін-кодом.

Талони від ОККО – це зручний спосіб розрахунку за пальне за фіксованою ціною, яка є незмінною з моменту придбання талону протягом всього визначеного терміну дії. Номінал залишається звичним для клієнтів – 10, 20 та 50 літрів. 

Особистий кабінет ОККО-онлайн надає можливість купити талони нового зразка просто за допомогою банківської карти, управляти, контролювати та отримувати звітність по використаних і невикористаних талонах. Крім того, особистий кабінет дає скористатись гнучким функціоналом паливного талону зі змінним номіналом. Він може коливатись від 2 до 300 літрів. Перевага таких талонів – у  можливості використання друкованого або ж з пред’явленого талону з мобільного телефону.

Аби скористатися всіма перевагами оновлених талонів, варто пам’ятати, що їх можна придбати, уклавши угоду, лише в офіційних представництвах компанії. Це дозволить клієнтам уникнути будь-яких шахрайських дій.

Переглянути перелік АЗК, де можна скористатись онлайн-талонами.

Звертаємо вашу увагу, що талони попереднього виду є дійсними на всіх АЗК мережі ОККО до кінця строку їх дії.

Поділитись