«Tobi Карпатська Природна» вгамує спрагу
03.09.2012

«Tobi Карпатська Природна» вгамує спрагу

Наприкінці серпня у магазинах на АЗК «ОККО» з’явився новий продукт – столова питна вода «Tobi Карпатська Природна», призначена для щоденного вживання.  Для нової води характерний ідеально збалансований  вміст  мікро- та макроелементів, що уже встигли оцінити клієнти «ОККО», які скуштували її першими. Видобувається вода зі свердловини в екологічній зоні українських Карпат (родовище «Діброва»).

«Важливою особливістю «Карпатської Природної» є те, що структура води не змінюється від моменту видобутку зі свердловини до розливу в пляшку, - пояснює начальник відділу категорійного менеджменту магазинів при АЗК «ОККО» ПП «Тобі-ГНГ» Олег Скрипник. - Усе те , що створила природа, доноситься до споживача без втручання в природний стан води, без використання жодних штучних очищувальних  та фільтраційних  систем (осмосу). Осмос змінює природну структуру молекули води, внаслідок чого утворюються вільні радикали, які  при потраплянні в організм людини несуть негативні зміни. Інакше кажучи,  вода, що пройшла через осмос, стає активною».

Таким чином, за своїми якісними характеристиками «Tobi Карпатська Природна» належить до кращих зразків на українському ринку мінеральних вод, а за ціновими - є доступнішою для покупця. Задля зручності споживачів вода розливається у два види тари – пляшки ємністю 1,5  та 0,5 літра, і буває трьох видів: негазована, слабкогазована і сильногазована. Придбати її уже можна на більшості АЗК «ОККО», у вересні ж  вона буде присутня на всіх заправках мережі, де є магазини.

Вода «Tobi Карпатська Природна» внесена до каталогу програми FISHKA. Причому кожен власник картки FISHKA, придбавши воду, автоматично отримує бонус –  нараховані за покупку бали збільшуються в 4 рази.

Поділитись