Топ-менеджери «Концерну Галнафтогаз» (мережі АЗК «ОККО») взяли участь у конференції Німецького Інвестиційного Форуму
13.11.2009

Топ-менеджери «Концерну Галнафтогаз» (мережі АЗК «ОККО») взяли участь у конференції Німецького Інвестиційного Форуму

Топ-менеджери компанії взяли участь в конференції «Підприємці зустрічають Інвесторів» Німецького Інвестиційного Форуму, організованому Deutsche Boerse і банком KfW SME 9–11 листопада у Франкфурті-на-Майні.
Член Наглядової ради, віце-президент з фінансово-інвестиційних питань Василь Даниляк і голова Правління Назар Купибіда взяли участь у конференції разом з фахівцями з інвестицій та маркетмейкерами з усього світу, обговоривши шляхи відновлення економіки і нові можливості для інвестицій, особливо на ринках, що розвиваються. Участь у триденному заході взяло більше, ніж 5000 представників фінансової спільноти, підприємців, інвесторів і аналітиків. Основна увага була зосереджена на ринках, що розвиваються. За словами експертів, форум став найпомітнішою подією Європи на ринку капіталу.
Представники Компанії взяли участь в обговореннях та форумах, присвячених інвестиційному таргетуванню, управлінню очікуваннями в умовах кризи, збільшенню капіталу підприємств при нестабільному ринку, ліквідності і підтримці ринку капіталу для малих і середніх компаній у складні часи.
Представники «Концерну Галнафтогаз» провели кілька індивідуальних зустрічей із фахівцями фондів управління капіталами, фондів прямих інвестицій, радниками з капіталу і фондів управління активами. До уваги інвесторів були донесені головні повідомлення щодо операційної і фінансової діяльності Компанії:

– «Концерн Галнафтогаз» генерує позитивний грошовий потік у 2009 році, що дозволяє обслуговувати свій борг і нівелює вплив несприятливих коливань обмінного курсу;
– «Концерн Галнафтогаз» виконує всі зобов'язання перед кредиторами і дотримується усіх відповідних фінансових коефіцієнтів, обумовлених у кредитних договорах;
– Перший транш внеску до статутного капіталу в розмірі 20 млн доларів від ЄБРР було переведено на рахунок Компанії;
– Компанія ретельно слідкує за ринками капіталу для визначення можливості здійснення IPO наприкінці 2010 – початку 2011 рр.
Менеджери «Концерну Галнафтогаз» вважають, що нещодавнє оновлення ринків продовжуватиметься, і не очікують подальшого погіршення.

 

Поділитись