Транс-музика в дорозі!
10.02.2011

Транс-музика в дорозі!

Вже з лютого у продажу черговий диск «Музика в дорогу #7», цього разу у стилі транс. Усі попередні диски розходились у продажу з великим успіхом, тому випуски наступних логічно не змушують себе чекати.

Після подвійного диску з рок-баладами, вирішили зробити крок до більш сучасної музики, і тому сьомий диск вийшов уже в стилі вокального трансу, тобто практично кожен трек звучить з вокальним супроводом. Тут ви знайдете пісні таких відомих трансових виконавців як ATB, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Marcus Schulz та інших. Кожен трек на цьому диску ви неодноразово чули на популярних радіостанціях та вечірках, адже це той підвид трансу, який можливо слухати «без підготовки».

До речі, якщо ви не дорахувалися за нумерацією ще одного диску, то ним стала збірка з різдвяними та новорічними композиціями оригінального виконання та каверами (переспівами) на відомі новорічні хіти.

«Музика в дорогу #7» та «Музика в дорогу #6» вийшли тиражем по 10 000 примірників, що в два рази більше, ніж попередні випуски з цієї серії. Причина проста – їх популярність в нашій мережі росте дуже хорошими темпами, тим більше, що тепер їх можна ще й обміняти на бали через програму FISHKA. Останнім часом навіть виникла потреба оновити тиражі усіх дисків з серії, на що з нетерпінням чекатимемо.
Поділитись