У 2008 році «Концерн Галнафтогаз» погасив інвестиційних кредитів на суму 18,4 млн. дол США
29.01.2009

У 2008 році «Концерн Галнафтогаз» погасив інвестиційних кредитів на суму 18,4 млн. дол США

За 2008 рік «Концерн Галнафтогаз» повністю виконав свої зобов’язання перед кредиторами по погашенню інвестиційних кредитів.
 
Так на 2008 рік повністю погашені кредити від ЄБРР для малого та середнього бізнесу, які наша компанія брала 2003 року через «Банк Надра», та 2004 року через «Кредипромбанк». Це стандартні кредити ЄБРР по лінії МСП терміном на 5 років під будівництво АЗК «ОККО». За ці кошти було збудовано 3 АЗК «ОККО» у Тернопільській області, та 5 АЗК «ОККО» в Закарпатській області.
 
Окрім того погашено частину кредиту «Чорноморського Банку торгівлі та розвитку» в сумі 4,6 млн дол США, Міжнародної Фінансової Корпорації в сумі 4,2 млн дол США, «Райффайзен Банк Аваль» в розмірі 6,2 млн дол США та «ОТП Банк» в сумі 2,3 млн дол США.
 
У 2008 «Концерн Галнафтогаз» викупив на себе пред’явлені під час оферти власні облігації другої емісії (серії D, E, F) на суму 87,5 млн грн, при загальному обсязі емісії 90 млн грн.
 
«Шість років тому ми взяли свій перший кредит від ЄБРР в сумі 1,2 млн дол США, – говорить Василь Даниляк, перший заступник голови Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз». – А вже у 2007 році ми підписали кредитні угоди з ЄБРР та МФК на загальну суму 200 млн дол США. За роки співпраці з фінансово-кредитними установами ми зарекомендували себе як надійний партнер і тепер маємо значний кредит довіри від провідних міжнародних фінансових інституцій для реалізації інвестиційних планів компанії».
 
У грудні 2008 Європейський банк реконструкції і розвитку та «Концерн Галнафтогаз» підписали мандатний лист що до нового інвестиційного проекту на суму 50 млн. дол. США у вигляді субординованого боргу та інвестиції в капітал.
Поділитись