У 2014 році мережа «ОККО» збудувала та реконструювала 35 АЗК
05.01.2015

У 2014 році мережа «ОККО» збудувала та реконструювала 35 АЗК

Напередодні Нового року мережа АЗК «ОККО»  відкрила новий автозаправний комплекс поблизу Києва  у селі Нові Петрівці при в’їзді до Межигірського історичного заповідника. Цей АЗК став 16 новим об’єктом, який компанія побудувала у 2014 році.  Окрім того, торік було проведено реконструкцію відповідно до вимог сучасного дизайну й формату ще 19 АЗК «ОККО».

 
Але на цьому перелік досягнень компанії не вичерпується. Як уже повідомлялося, у 2014 році на 34 заправках мережі «ОККО» було встановлено пристрої для зарядки електромобілів. Власники паливних карток «ОККО» отримали змогу користуватися унікальними технологіями обслуговування цих карток та управління ними в онлайн-режимі.  Компанія започаткувала спільний з Європейським банком реконструкції і розвитку соціальний проект, спрямований на зменшення аварійності на міжнародній автотрасі «Київ-Одеса». Усі 12 випробувальних лабораторій з контролю якості нафтопродуктів мережі «ОККО» акредитовано за європейським стандартом ISO/IEC 17025:2006. У рейтингу 500 найбільших компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує міжнародна консалтингова компанія Deloitte, «Концерн Галнафтогаз» посів 125 місце, вирісши на 12 пунктів.


«У 2014 році  український бізнес, як і вся держава, пройшов серйозне випробування на міцність. І мережа «ОККО», незважаючи на всі виклики, продовжує розвиватися і рухатися вперед, створювати нові робочі місця, сплачувати податки й активно долучатися до суспільних ініціатив. Це наш внесок у побудову держави з європейськими цінностями і стандартами якості життя», - каже президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Віталій Антонов.


Станом на 1 січня 2015 року мережа «ОККО» налічує понад 420 брендових АЗК у всіх регіонах України. У компанії нині працює майже 10 тисяч осіб.

Поділитись