У 2017 році в мережі «ОККО» зібрано майже 140 тонн речей для малозабезпечених
13.02.2018

У 2017 році в мережі «ОККО» зібрано майже 140 тонн речей для малозабезпечених

Мережа АЗК «ОККО» нарощує обсяги збору вживаних речей для малозабезпечених. За 2017 рік волонтерським організаціям, які опікуються найменш соціально захищеними громадянами, передано 138,8 тонн речей. Це на 37 тонн більше, ніж було зібрано за попередній рік.  

Речі збираються у спеціальних контейнерах, які встановлено уже на 16 АЗК «ОККО» у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові. Найближчим часом ще 2 таких контейнери з’являться у Вінниці. Кожен небайдужий українець, заїжджаючи заправитися чи перекусити на одну з таких АЗК, може залишити тут одяг, взуття, предмети побуту, які йому вже не потрібні, але ще можуть послужити іншим людям. Повний перелік заправок, де є контейнери для збору речей, дивіться тут.

«Ми щиро вдячні кожному, хто поділився часточкою свого добробуту з тими співгромадянами, які сьогодні потрапили у складні життєві обставини. Завдяки спільним зусиллям мережі «ОККО», наших клієнтів і волонтерських організацій уже тисячі людей не тільки отримали речову допомогу, а й відчули, що їхня доля небайдужа іншим українцям», – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська.

Проект зі збору вживаних речей для малозабезпечених мережа АЗК «ОККО» реалізує уже 5 рік поспіль разом із волонтерськими організаціями, які забирають речі з контейнерів, сортують і розподіляють їх серед безпритульних, вимушених переселенців, людей з інвалідністю, у хоспісах, інтернатах, геріатричних пансіонатах. Партнерами «ОККО» в цьому проекті є такі благодійні фонди й громадські організації: у Києві – «Україна без меж», у Львові – «Емаус-Оселя», в Одесі – «Добрий самаритянин», у Дніпрі –«Допомагаємо», у Харкові – «Карітас Україна». 

Проявити благодійність, стати учасником цієї справи може кожен з відвідувачів АЗК «ОККО». Переглядаючи свій сезонний гардероб, здійснюючи ремонт у квартирі чи просто ревізію в шафі, завжди можна знайти речі, які вам уже видаються зайвими, але ще придатні для використання. Досить закинути їх в авто та при найближчій нагоді залишити у спеціальному контейнері на АЗК «ОККО». 

Поділитись