У клубі «Бізнес Credo» дискутували з Ярославом Грицаком
06.04.2012

У клубі «Бізнес Credo» дискутували з Ярославом Грицаком

5 квітня в рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» Львівської бізнес-школи УКУ відбулася зустріч з авторитетним істориком, публіцистом, професором Українського Католицького Університету Ярославом Грицаком на тему: «Багата країна бідних людей: Чому історія має значення, і як її подолати?». Модератором зустрічі виступив головний редактор телеканалу ТВі Віталій Портников.

«У багатстві чи бідності країни природні ресурси відіграють найменшу роль, – цитує слова Ярослава Грицака прес-служба УКУ. – Очевидно, важливішою є політика. Але найбільшу цінність має культура». На переконання історика, сьогодні в українському суспільстві існує потреба глибокого аналізу минулого, щоби зробити відповідні висновки для сучасності. Особливо цю потребу відчуває бізнес, бо розуміє, що передумовою виживання є зміна правил гри, зміна ціннісної основи суспільства. Зміни ж у суспільстві, як зазначив Ярослав Грицак, відбуваються у час революцій, але революцій не насильницьких, а тоді, коли до влади приходить нова вмотивована еліта, яка знає, що робити і яка має два ресурси – освіту та мас-медіа. Маючи такі важелі, еліта може швидко змінювати правила гри. Проблема в  тому, що українське суспільство поки що не готове сприйняти таку нову еліту. «Якщо ми хочемо зробити ривок, мусимо перебороти поділи, які існують у суспільстві. Адже поки ми не сформуємо певного українського порозуміння, навряд чи нам вдасться подолати історію», − сказав Ярослав Грицак.

Участь у зустрічах «Бізнес Credo» – це можливість для представників ділових кіл, власників і топ-менеджерів компаній поспілкуватися у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в Україні та за її межами. Такий діалог-майданчик для спілкування між двома середовищами був започаткований Українським Католицьким Університетом та Львівською бізнес-школою УКУ у 2011 р. Мережа «ОККО» є партнером дискусійного клубу «Бізнес Credo». Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов є співфундатором Львівської бізнес-школи УКУ.

Поділитись