У «Концерні Галнафтогаз» запрацювала мобільна лабораторія контролю якості нафтопродуктів
01.09.2006

У «Концерні Галнафтогаз» запрацювала мобільна лабораторія контролю якості нафтопродуктів

В «Концерні Галнафтогаз» почала працювати перша мобільна лабораторія контролю якості нафтопродуктів.
Лабораторія обладнана вимірювальними приладами австрійської компанії «Grabner Instrument», які дозволяють визначати якість пального за більше ніж 30-ма параметрами. Тривалість експрес-аналізу пального на відповідність ДСТУ не перевищує 10-15 хвилин.
«Мобільна лабораторія здійснює контроль якості нафтопродуктів в мережі автозаправних станціях «ОККО», – зазначив операційний директор «Концерну Галнафтогаз» Олександр Гегедиш. – Проте вже зараз розробляється пакет пропозицій для надання послуг стороннім споживачам». Потреба у створенні цієї лабораторії назріла із суттєвим роширенням географії АЗС «ОККО», зокрема, з відкриттям нових заправних станцій у Кіровоградській, Харківській, Чернігівській, Черкаській та областях.
8 серпня 2006 року лабораторія отримала свідоцтво про атестацію в системі Держспоживстандарту.ВАТ “Концерн Галнафтогаз”входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 142 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 195 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Консолідований чистий прибуток “Концерну Галнафтогаз” (за національними стандартами – УСБО) за І півріччя 2006 року становить 17 485,7 тис.грн.
Поділитись