У Львові мережа ОККО встановила додаткові нові контейнери для збору вживаних речей
22.08.2019

У Львові мережа ОККО встановила додаткові нові контейнери для збору вживаних речей

У серпні на АЗК мережі ОККО було встановлено ще 4 контейнери, де можна залишити вживані речі для малозабезпечених людей. Загалом у Львові працює вже 7 таких контейнерів.

За перше півріччя на АЗК мережі ОККО уже зібрали понад 78 тонн вживаних речей по всій Україні, що на 3 тони більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більше речей – більше можливостей допомогти тим, кому вона хто дійсно необхідна. 4 нових контейнера у Львові уже відкриті для збору речей за такими адресами:

просп. Червоної Калини, 35а;

вул. Зелена, 283;

вул. Ряшівська, 6;

вул. Хмельницького Б., 292.

У Львові сортуванням та передачею речей тим, хто потребує, займаються партнери ОККО із спільноти взаємодії «Емаус-Оселя». Допомога надається абсолютно безкоштовно і, в першу чергу, її отримують мешканці інтернатів та геріатричних закладів, пацієнти хоспісів, малозабезпечені та інші. За минулий рік понад 30 тисяч людей по всій Україні отримали необхідну допомогу. Цього року, з допомогою усіх небайдужих, ця цифра може зрости.

«Ми вдячні всім, хто долучається до цієї справи. Це не просто проект компанії ОККО. Це – ефективна співпраця відповідального бізнесу, небайдужих громадян та волонтерських організацій, результатом якої є допомога всім потребуючим. Ми сподіваємось, що до цієї ініціативи долучатимуться все більше наших клієнтів, і не тільки них, й ми зможемо допомогти ще більшій кількості людей», - каже керівних департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Нагадаємо, що шість років тому на АЗК мережі ОККО з’явився перший контейнер для збору речей. З тих пір кількість місць, де можна залишити вживаний одяг, взуття, постіль – значно збільшилась. Нині такі контейнери є на 19 АЗК компанії у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Маріуполі.

Контейнери, встановлені в минулі роки у Львові, продовжують свою роботу за адресами:

Львів, вул. Дж. Вашингтона, 12          

Львів, вул. Наукова, 2А

Львів, вул. Симона Петлюри,1             

Повний список АЗК, де встановлені контейнери для збору вживаних речей можна подивитись тут.

Поділитись