У Львові промарковано усі велодоріжки
30.03.2016

У Львові промарковано усі велодоріжки

Усі прокладені та введені в експлуатацію велосипедні доріжки у Львові уже промарковано відповідними піктограмами, що робить зручнішим і більш упорядкованим пересування на дорогах міста не тільки велосипедистів, а й пішоходів та водіїв. Процес маркування завершено 30 березня на вулиці Джорджа Вашингтона у рамках співпраці міської ради та мережі АЗК «ОККО».

Окрім цієї вулиці, перед початком активного велосипедного сезону відповідні позначення нанесено за підтримки «ОККО» й на велосипедних доріжках, що проходять по вулицях Пасічній, Городоцькій, Володимира Великого, Хмельницького, Листопадового чину, митрополита Андрея, Коновальця.

"Зараз у Львові залишаються не промаркованими піктограмою велосипеда лише ті велодоріжки, де ще будуть вестися роботи і які не здані в експлуатацію – на проспекті Чорновола, вулицях Шевченка, Стуса і на перехресті вулиць Стрийська/Наукова. Проте незабаром підрядники, які завершують ці проекти, нанесуть розмітку і там, - каже радник міського голови, депутат Львівської міської ради Олег Шмід. - Міська рада та «ОККО» не вперше співпрацюють в проектах безпеки на дорогах. Завдяки такій співпраці покрили розміткою всі велодоріжки, які до цього часу залишалися немаркованими. А таких було досить багато. За останні кілька днів було нанесено більше сотні піктограм. «ОККО» демонструє зразковий приклад соціальної відповідальності бізнесу".

Мережа АЗК "ОККО" постійно підтримує проекти з розвитку велосипедної інфраструктури. Окрім маркування велодоріжок, вона облаштувала спеціальний майданчик для паркування велосипедів під своїм центральним офісом на вулиці Героїв УПА. Незабаром схожі паркінги з’являться на кількох АЗК у Львові та Києві. Ними зможуть скористатися і працівники, і клієнти «ОККО». А з травня на автозаправному комплексі, що на вулиці Науковій, 2-А, у Львові запрацює спеціалізована мийка для велосипедів.

«Багато наших працівників добирається на роботу велосипедом, багато наших клієнтів часто пересідає з авто на велосипед. Ми хочемо, щоб у будь-якому випадку вони почували себе на дорозі безпечно і комфортно, - розповідає керівник відділу комунікації мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов. – Саме тому ми уже кілька років реалізуємо проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі», в якому закликаємо усіх учасників дорожнього руху поводитися відповідально, а велосипедистів – рухатися по відведених ділянках шляхів, вдягати світловідбивальні елементи в темну пору доби тощо».

Поділитись