У Львові з'явилися ще дві зарядні станції для електрокарів
02.07.2015

У Львові з'явилися ще дві зарядні станції для електрокарів

У двох львівських готелях встановили напівшвидкісні станції E-line для зарядки електромобілів. Швидкість повної зарядки електромобіля - 4 години, а підзарядитися на них можна абсолютно безкоштовно. Про це пише ZAXID.NET.

28 червня встановили зарядку в готелі "Соната", що на Сихові, а трохи раніше - у готельно-ресторанному комплексі "Древній град", що на Київській трасі.

Вартість однієї зарядної станції - 51 тис. грн.

Загалом на Львівщині вже є 12 зарядних станцій для електромобілів. Більша частина з них встановлена у мережі автозаправок "ОККО". Також такі станції є у ресторані "Тарон" у Львові та у готелі-ресторані "Rafael", що на кільцевій дорозі. Подивитися їх розміщення можна на карті сервісу PlugShare.

До кінця року, за словами Булгакова, на Львівщині планують встановити 30 зарядних станцій для електромобілів. Зокрема, компанія веде переговори з міською владою про створення парковки для електромобілів у центральній частині міста, де можна буде безкоштовно підзарядитися. Поки мерія не визначилася із місцем розташування цих заправних станцій.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року у Львові відкрилась перша
станція для зарядки електромобіля у ресторані "Тарон".

Поділитись