У мережі «ОККО» мобільні аксесуари ATS за півціни
02.02.2017

У мережі «ОККО» мобільні аксесуари ATS за півціни

Автомобільні тримачі для мобільних телефонів, зарядні пристрої, мобільні батареї, кабелі та інші аксесуари впродовж лютого-березня в мережі «ОККО» можна придбати зі знижкою до 50%. Щоб отримати таку можливість, достатньо заправитися на 15 літрів будь-яким пальним та пред’явити на касі картку Fishka.

Отримані знижки не згорають, а накопичуються на картці клієнта після кожної заправки авто від 15 літрів. Таким чином, у період дії акції з 1 лютого до 31 березня можна зібрати одразу декілька знижок і відповідно придбати кілька аксесуарів ATS за акційною ціною. Знижка нараховується при заправці на будь-якій із АЗК «ОККО». Аксесуари ж є в продажу на 250 автозаправних комплексах мережі. Їхні адреси та детальні умови акції можна подивитися тут.

Техніка від ATS вирізняється довговічністю, надійністю та зручністю в експлуатації. Наприклад, тримач для смартфона One Touch має поворотне кріплення, яке дозволяє обертати його на всі 360 градусів. У нього легка система фіксування і зняття та суперлипка гелева присоска. А тримач Long Magnetic ідеально підходить для торпеди та лобового скла автомобіля. Для нього характерна міцна магнітна поверхня й така ж надійна гелева присоска.

Окремо варто звернути увагу на гарантію: впевнений у високій якості товару, постачальник надає гарантію на продукт на 5 років. Кожен аксесуар відповідає всім стандартам якості та має необхідні сертифікати згідно законодавства України.

Поділитись