У мережі «ОККО» пройшов День безпеки на дорогах
24.12.2015

У мережі «ОККО» пройшов День безпеки на дорогах

Чи знаєте Ви, як правильно гальмувати при ожеледиці? Якої відстані між авто потрібно дотримуватися при русі взимку? Яка максимально допустима швидкість руху автомобіля в населених пунктах? Відповіді на ці та схожі питання пригадали тисячі клієнтів, які 22 грудня завітали на найбільш потокові АЗК «ОККО» – в цей день мережа проводила на своїх заправках День безпеки на дорогах. Клієнти АЗК змогли не тільки оновити свої знання про правила дорожнього руху, а й отримати креативні та корисні подарунки.

Оскільки подія відбувалася у рамках великого соціального проекту «Благаю живи! Безпека на дорозі», який мережа «ОККО» реалізує уже другий рік поспіль, то головними героями акції стали вже добре знайомі автомобілістам Благунчики. Плакати, тематичні наліпки на авто, стікери під скло з цими фантастичними створіннями роздавали водіям, а діти із задоволенням приймали інформативні повітряні кульки з Благунчиками.

Проводити День безпеки корпоративним героям допомагали промоутери, одягнуті у світловідбивальні жилети. Спілкуючись з клієнтами, вони задавали запитання про дорожні правила, розповідали про проект «Благаю живи! Безпека на дорозі», вручали приємні подарунки та радили звернути увагу на необхідність носіння світловідбивачів у темну пору доби.

«Узимку рух на дорогах ускладнюють погодні умови, погіршення стану дорожнього покриття, а з наближенням новорічно-різдвяних свят зростає число людей, котрі сідають за кермо у нетверезому стані. Це один із найбільших періодів ризику й аварійності на шляхах України. Саме тому ми вирішили провести День безпеки у грудні, – розповідає віце-президент мережі АЗК «ОККО» Ольга Вельгус. – Зараз особливо доречно нагадати нашим клієнтам про відповідальність за власне життя та оточуючих. Щоб це відбувалося легко та невимушено, ми вирішили провести акцію з усмішкою, у цікавій ігровій формі та святковій атмосфері».

Основна мета проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» – підвищення обізнаності усіх учасників дорожнього руху з правилами відповідальної поведінки на автошляхах. Задля її досягнення мережа АЗК «ОККО» веде постійну комунікацію з різноманітними аудиторіями – водіями, мешканцями населених пунктів поблизу пожвавлених автотрас, школярами, користувачами соцмереж тощо. Для працівників АЗК «ОККО» уже проведено ряд тренінгів на тему безпеки на дорогах. На заправках облаштовано спеціальні промо-тумби, де можна обрати для себе світловідбивні елементи, жилети, знаки аварійної зупинки та багато інших товарів, які зроблять перебування на дорозі безпечнішим як для водія, так і для пішохода.

 

Поділитись