У мережі ОККО розпочав роботу поштовий сервіс
16.04.2019

У мережі ОККО розпочав роботу поштовий сервіс

Упродовж першого кварталу 2019 року на 150 автозаправних комплексах мережі ОККО було відкрито поштові міні-відділення компанії Meest Express. Тож тепер, заїхавши на АЗК, можна не тільки заправити авто, смачно перекусити в дорозі, а й надіслати чи отримати посилку у найбільш зручному для себе місці та у будь-який час. Адже працюватиме сервіс цілодобово.

«За темпами росту електронної комерції Україна сьогодні посідає друге місце в Європі. Українці все частіше замовляють товари онлайн, а отже й зростає попит на послуги поштової логістики та пункти, де можна отримати своє замовлення у максимально зручний для себе час. Поява на наших АЗК нового сервісу – це  логічне продовження концепції компанії – надавати клієнтові максимум послуг в одному місці», – каже маркетинг-директор мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Міні-відділення Meest Express обслуговуватимуть відправлення вагою до 10 кілограмів. Відправлення можна здійснити як у межах України, так і за кордон, в тому числі з допомогою автоматичних терміналів самообслуговування. При цьому попереднє оформлення замовлень клієнти мають зробити у своєму особистому кабінеті сервісу Meest Express.

«Поява міні-відділень Meest Express на АЗК ОККО – важливий етап розширення наших послуг. Заправки OKKO є доступними і зручними для споживачів, а також, що вкрай важливо, працюють цілодобово. Ми сподіваємося на довгу та взаємовигідну співпрацю, адже компанія має високу та надійну репутацію», – розповів Ростислав Кісіль, президент міжнародної групи компаній Meest, до складу якої входить Meest Express.

Поділитись